Technológ výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacVýška nástupného platu závisí od zručností a predchádzajúcich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby špeciálnych chemických výrobkov (epoxidových a polyuretánových živíc), hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Technológ výroby.

Predpokladom pre úspešné zvládnutie tejto pozície sú skúsenosti z oblasti chémie a znalosť technologických výrobných procesov. Ideálne sú znalosti metódy PFMEA, nástrojov 5S a SixSigma.

Pracovnú náplň tejto pozície môžme rozdeliť na 2 hlavné časti a to:
a) na základe znalosti chemických procesov dohľad nad dodržiavaním receptúr a v prípade odchýlok prichádzať s návrhmi na riešenie a odstránenie príčin ich vzniku.
b) analýza a zoptimalizovanie výrobných procesov v logických súvislostiach.

Konkrétne činnosti na uvedenej pracovnej pozícii sú:
- príprava technologických postupov pre novú výrobu a koordinácia výrobného procesu;
- komunikácia projektov na korporátnej úrovni;
- spolupodieľanie sa na príprave plánu výroby;
- kontrola dodržiavania technologických postupov;
- vedenie a kontrola technickej dokumentácie;
- riešenie neštandardných situácií a neštandardnej produkcie;
- zlepšovanie a optimalizácia výrobných procesov (tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov, normy vs. nevýrobné časy);
- aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti;
- reporting vedeniu spoločnosti a účasť na manažérskych poradách;
- zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality;
- realizácia nových technológii do výrobného procesu;

Pri svojej činnosti komunikuje hlavne s Výrobno-technickým riaditeľom, ktorý je jeho priamy nadriadený.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, s produktami a pod.

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a podpora zamestnancov
- možnosť odborného vzdelávania a rastu
- ochota a ľudský prístup zo strany nadriadeného
- sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je stabilná výrobná spoločnosť, ktorá už roky pôsobí v odvetví výroby plastov a živíc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technológ, procesný inžinier vo výrobnej spoločnosti;

Počet rokov praxe

2

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta s analytickým myslením, ktorý má vedomosti z oblasti chémie, ideálne so skúsenosťami v oblasti automotive.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4521544  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac