Výrobný riaditeľ

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 3 500 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta. Odmeňovací systém bude podrobne predstavený na pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Výrobného riaditeľa so zmyslom pre kvalitu a skúsenosťou v riadení výrobných tímov.
Náš klient je popredným výrobcom riešení podľa požiadaviek zákazníka, navrhnutých vlastným tímom konštruktérov. Produkcia zahŕňa výrobu od kusových výrobkov až po malosériovú výrobu. Spoločnosť intenzívne investuje aj do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.

Táto pozícia je zaujímavou príležitosťou pre skúseného výrobného manažéra, ktorý sa chce realizovať v oblasti malosériovej a kusovej výroby.

Výrobný riaditeľ u nášho klienta je súčasťou top manažmentu a je jedným z kľúčových osobností pri formovaní budúceho smerovania spoločnosti. Ak máte chuť byť v tíme, ktorý je dynamický, akčný, dbá na kvalitu svojich výrobkov a nadštandardné vzťahy s klientami, táto ponuka je pre vás tá pravá.

Hlavnou úlohou Výrobného riaditeľa na tejto pozícii je plánovanie a dohľad nad procesom výroby, optimalizácia výrobných procesov a vedenie tímu zamestnancov s dôrazom na plánovanie, monitorovanie a kontrolu kvality, plnenie termínov a úsporu vynaložených nákladov na prevádzku.

Výrobný riaditeľ vedie danú prevádzku tak po procesnej, ako aj po personálnej stránke, čo v sebe zahŕňa najmä tieto činnosti:

• vedenie, koordinovanie, kontrolovanie a hodnotenie zamestnancov,
• motivácia tímu,
• tvorba výrobného plánu a dohľad nad jeho dodržiavaním,
• zodpovednosť za kvalitu a jej kontinuálne zlepšovanie,
• identifikácia problémov, analýza ich príčin a prijímanie nápravných opatrení,
• zlepšovanie existujúcich procesov a následná implementácia zmien,
• operatívne riešenie vzniknutých problémov.

Vybraný kandidát má značnú voľnosť pri nastavovaní spôsobu vedenia a riadenia ľudí a môže sa oprieť o podporu vedenia pri svojich manažérskych rozhodnutiach.

Po nástupe bude mať výrobný riaditeľ podporu vedenia spoločnosti počas doby adaptácie aj po nej. V tejto spoločnosti nebudete hodený do vody, naopak, kolegovia Vás radi podporia a Vaše názory budú vypočuté.

• zázemie prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a stabilnou klientelou
• výborný kolektív a ľudský prístup
• motivujúce finančné ohodnotenie
• odmeny na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti
• dlhodobo perspektívna práca
• v prípade potreby možnosť ubytovania hradená zamestnávateľom

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované v personálnej agentúre a 2.kolo u nášho klienta. Vyjadrenie o výsledku výberového pohovoru dostane každý kandidát po ukončení procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, ktorá je dlhé roky etablovaná na slovenskom a zahraničných trhoch. Realizuje celý výrobný proces od vývoja cez konštrukciu po finálny produkt.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý:
• má skúsenosti s riadením výrobných tímov
• má preukázateľnú prax v strojárskych spoločnostiach
• je zodpovedný a systematický
• dokáže prijať rozhodnutie
• je samostatný v rozhodovaní
• sa rád delí o svoje nápady
• má prax v optimalizácii výrobných procesov
• nebojí sa vyhrnúť si rukávy a ísť príkladom

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4517508  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac