Skúsený stavebný dozor pre etablovanú developerskú firmu (m/ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - etablovanú slovenskú spoločnosť poskytujúcu komplexné služby v oblasti inžinierskej činnosti a stavebného dozoru - hľadáme skúseného človeka na pozíciu Stavebný dozor. Hľadáte príležitosť pracovať na veľkých a zaujímavých projektoch? Chcete sa podieľať na výstavbe projektov a budov, ktoré na Slovensku ťažko nájdu alternatívy? Na projektoch, s ktorými sa dá pochváliť v portfóliu? Disponujete relevantnou pracovnou skúsenosťou na pozícii stavebného dozoru a máte zodpovedajúce vzdelanie? V tom prípade je táto ponuka ideálna pre Vás!

Ideálny kandidát, autorizovaný stavebný dozor prípadne stavebný inžinier, má vysokoškolské vzdelanie a prax minimálne 5 rokov. V prípade stredoškolského vzdelania zaváži dĺžka praxe a projekty, na ktorých pracoval. Je potrebná skúsenosť s realizáciou veľkých projektov, nestačí výstavba rodinných domov.

Hľadáme tímového hráča, parťáka, ktorý sa stane súčasťou stavebného tímu a doplní ho nie len svojimi odbornými znalosťami, ale aj ľudským prístupom. Hľadáme človeka schopného komunikovať priamo a jednoznačne, detailistu, ktorý vie čítať výkresy, rozumie problematike technického zabezpečenia budov a statike, vie čo má vyžadovať a vie to dostatočne jasne a diplomaticky podať.

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní sebavedomý, zodpovedný a spoľahlivý človek, ktorý je schopný robiť aj nepopulárne opatrenia a v prípade potreby uplatňovať finančné sankcie. Človeka, ktorý sa dokáže samostatne rozhodovať a svoje zákazky rieši ako keby boli jeho vlastné. Je zvyknutý na riešenie problémov a reklamácií (smerom k dodávateľom). Vhodný kandidát sa dokáže chopiť prípravy projektu a systematicky ho kontrolovať v priebehu realizácie vrátane zastrešenia kompletnej inžinierskej činnosti. Vie samostatne posúdiť a vyhodnotiť cenové návrhy, nie je mu cudzia ani administratívna práca napríklad vo forme reportov a súpisov vykonaných prác pre hlavný stavebný dozor. Je schopný riešiť problémy s dodávateľmi aj s projektantmi. Prirodzene funguje v rámci časových harmonogramov a hierarchie.

Pracuje v systéme CENKROS či v systéme PlanRadar.

Jedná primárne so stavbyvedúcimi. V prípade potreby je schopný na stavbe dočasne zabezpečiť aj manažérsku činnosť. Výber dodávateľov zabezpečuje jeho nadriadený.

Pre nášho klienta je dôležitá kvalita výkonu, preto je pre nového kolegu pripravená komplexná adaptácia.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť získať skúsenosti na zaujímavých projektoch
- podpora a vzdelávanie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- nadštandardné pracovné podmienky
- kompletné technické zabezpečenie
- auto aj na súkromné účely
- pomoc s relokáciou a ubytovaním
- zdravotné a sociálne benefity (budú prezentované na stretnutí u klienta)

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a ďalšie kolo je u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostane každý uchádzač najneskôr po ukončení výberu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť dlhodobo poskytujúca komplexné portfólio služieb v oblasti inžinierskej činnosti a stavebného dozoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný dozor

Počet rokov praxe

5

Kandidát na tejto pozícii má preukázateľné vzdelanie a skúsenosti v odbore stavebníctvo. Preferovaný kandidát disponuje osvedčením o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavebného dozoru. Osvedčenie je podmienkou. Kandidát je dynamický, so zdravým sebavedomím a prirodzenou autoritou. Odborne aj komunikačne zdatný.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4496249  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac