Можливість для людей з України

Farmaceut /-ka do zabehnutej nesieťovej lekárne v zdravotníckom zariadení

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
2 300 - 2 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú farmaceutickú spoločnosť, hľadáme ambiciózneho farmaceuta/ farmaceutku so zmyslom pre zodpovednosť a dôslednosť.

Privítame kandidáta so skúsenosťami na takejto pozícii, ale aj absolventa, ktorý chce získať vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce. Hľadáme farmaceuta/-ku, ktorý ocení možnosť pracovať v tíme priateľských kolegov, ktorí si vzájomne pomáhajú a spoločne riešia chod zabehnutej lekárne v centre mesta.

Ideálny kandidát je tímový hráč, dokáže získať a udržať zákazníkov a neustále hľadá nové príležitosti. Zároveň vie počúvať a rozmýšľať v súvislostiach.

Lekáreň je situovaná v zdravotníckom zariadení, čo farmaceutovi umožní komplexné využitie svojich vedomostí.

Hlavné činnosti, ktoré tvoria náplň práce sú:

• objednávanie, príjem, kontrola a uchovávanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
• spracovávanie lekárskych predpisov
• poskytovanie poradenstva klientom lekárne
• kontrola skladových zásob
• koordinovanie farmaceutických laborantov

Úspešný kandidát sa v rámci adaptácie oboznámi s fungovaním lekárne. Počas tohto obdobia bude mať podporu od skúsených kolegov.

• 13. a 14. plat
• podpora vzdelávania
• príspevok na poplatky v komorách 100%
• možnosť kariérneho postupu
• zvýhodnený nákup v našej lekárni
• voľné víkendy
• bez pohotovostnej služby

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z dvoch kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Stabilná a prosperujúca lekárenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• atestácia
• záujem o odborné vzdelávanie
• dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
• zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
• ľudskosť a empatia
• samostatnosť

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4486548  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac