Samostatný servisný technik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta. K základnej mzde budú vyplácané prémie + príplatky za aktivitu a predaj,13. a 14. plat vo výške 60-100% mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Cítite sa ako ryba vo vode keď niečo inštalujete alebo opravujete?*
*Teší vás dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie ?*

Ak ste aj zodpovedný, komunikatívny a manuálne zručný, máte jedinečnú možnosť byť súčasťou príjemného a priateľského tímu nášho klienta ako Samostatný servisný technik.

Našim klientom je úspešná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom baliacej techniky a materiálu, poskytujúca kompletné servisné a poradenské služby v rámci celého Slovenska so sídlom vo Zvolene.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ktorý hľadá dlhodobé uplatnenie v stabilnom tíme, nové príležitosti a výzvy, ale aj šikovného juniora so zápalom a elektrotechnickým vzdelaním, ktorý chce naštartovať svoju kariéru v spoločnosti, ktorá ho podporí v profesijnom a kariérnom raste.
V oboch prípadoch je podmienkou oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. §21, ideálne 22 v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z. a

Vašou úlohou na tejto pozícii bude:

• predaj a inštalácia nových zariadení v rámci celého Slovenska
• servisné práce na zariadeniach, ktoré už sú v prevádzke
• správne identifikovať poruchy a podľa možnosti ich na mieste aj opraviť
• rozvoz materiálu
• práce v sídle firmy podľa zadania

Po nástupe budete zaučený v sídle firmy, ako aj v praxi služobne staršími kolegami, ktorí budú pre Vás podporou tak v začiatkoch, ako aj pri Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.
Pracovná doba je 8 hodín s prípadnými zaplatenými nadčasmi v závislosti od práce, ktorú treba dokončiť. Samozrejmosťou je kvalitné pracovné oblečenie a pomôcky.

Spoločnosti veľmi záleží na stabilite a lojalite svojich zamestnancov, čomu zodpovedá aj systém podpory a motivácie, vrátane finančnej. O svojich zamestnancov sa stará aj v oblasti vzdelávania, poskytuje množstvo príležitostí na profesijný a kariérny rast.

*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených .*

• príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti s férovým prostredím
• kvalitné zaškolenie od služobne starších kolegov, ako aj riaditeľa spoločnosti
• príležitosť účasti na veľtrhoch a školeniach u zahraničných výrobcoch
• možnosť zapožičania firemného auta na súkromné účely
• 13., 14. plat
• firemné teambuldingové akcie

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom baliacej techniky a materiálu so sídlom vo Zvolene, ktorá už 28 rokov spoľahlivo dodáva riešenia pre svojich klientov a ich biznis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenená bude vlastná proaktivita a akčnosť, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4478673  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac