Odborný technik profi okien

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností, vedomostí a pracovného nasadenia kandidáta. Celková mzda sa skladá z fixnej mzdy + variabilná zložka (môže byť až do výšky 50 % zo základnej mzdy) horná výška variabilnej zložky nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta ktorým je prémiový výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality hľadáme šikovného uchádzača na pozíciu Odborného technika.

Kandidát na tejto pozícii by mal okrem technických znalostí vynikať aj komunikačnými zručnosťami a dobrou argumentáciou.
Hlavnou činnosťou na tejto pozícii je na základe komunikácie s Obchodníkom a prebratia dopytu od klienta, komplexné posúdenie celého projektu na základe dostupnej dokumentácie a realizácia príslušných meraní priamo na stavbe.

Každý jeden projekt sa rieši od posúdenia účelu stavby až po navrhnutie najvhodnejšieho riešenia na mieru. Produkty nášho klienta sú konštrukčne na vysokej úrovni s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, s možnosťou napojenia na inteligentné systémy a minimálnym množstvom reklamácií.

Úlohou technika bude na základe komunikácie s klientom ponúknutie najlepšej možnosti na základe zváženia všetkých okolností a prispôsobeniu stavbe (účel a poloha stavby, poveternostné podmienky a pod.).

Technik na základe meraní a v spolupráci s technickým úsekom odsúhlasí cenovú ponuku, spracuje výrobnú dokumentáciu a po následnom schválení klientom zabezpečí samotnú realizáciu objednávky (zadanie do výroby a montáž). Spoločnosť je procesná a funguje na základe jasne daných formalizovaných postupov.

Technik na tejto pozícii má na starosti cca 10 projektov v oblasti retailu, pričom do budúcnosti je možnosť posunu na väčšie projekty. Najlepšie sa tu uplatní kandidát, ktorý má predchádzajúce stavbárske skúsenosti s montážou okien a iných výplní stavebných otvorov.

Typické činnosti na tejto pozícii:
- spracovanie podkladov pre vypracovanie kalkulácie
- technické poradenstvo pri rokovaniach
- gro je práca v teréne a komunikácia so zákazníkom
- úzka spolupráca s obchodníkom a technickým úsekom
- riešenie prípadných reklamácií a popisovanie nezhôd

Pre nového kolegu je pripravený dôkladný adaptačný program, ktorý zabezpečuje priamy nadriadený. Samozrejmosťou je spoznanie výroby a celkového fungovania spoločnosti.

- práca v modernej a stabilnej slovenskej spoločnosti
- dlhodobá stabilná práca pre rastúcu spoločnosť
- možnosť profesného rastu a rozvoja
- príjemné pracovné prostredie a podpora nadriadeného
- flexibilný pracovný čas
- motivujúci systém finančného ohodnotenia

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je slovenský výrobca okien vyššej triedy a prvotriednej kvality. Produkty sú konštrukčne na vysokej úrovni s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, s možnosťou napojenia na inteligentné systémy a minimálnym množstvom reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborný technik

Počet rokov praxe

3

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť porozumieť cenovým kalkuláciám
- komunikatívnosť a argumentačná zdatnosť
- samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť a motivácia neustále sa posúvať vpred

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4472908  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac