Delphi developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude závisieť od skúseností a predchádzajúcej praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nového kolegu na pozíciu DELPHI DEVELOPER. Našim klientom je úspešná spoločnosť s dlhodobým zázemím, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje spoľahlivý informačný systém pre lesné hospodárstvo.

Ideálnym kandidátom na tejto pozícii je človek, ktorý už má skúsenosti s vývojom v Delphi, je samostatný a spoľahlivý. Priestor však dostanú aj juniori, ktorí sa chcú začať vzdelávať a nabrať skúseností v IT prostredí. Klient Vám vie poskytnúť kompletné zaškolenie a priestor na vzdelávanie. V začiatkoch Vám bude k dispozícii tútor, ktorý sa Vám bude venovať a prevedie Vás začiatkami v spoločnosti a vo vývojovom procese.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí aj:
- spolupráca s tímom - senior developer, junior developer, analytik a projektový manažér,
- vývoj nových modulov podľa požiadaviek zákazníka,
- údržba SW a starých modulov,
- samostatné riešenie problémov,
- pravidelná komunikácia s vedením a ostatnými kolegami.

Vo firme budete mať priestor na vzdelávanie a pokojné pracovné prostredie s priateľským kolektívom. Po skúšobnej dobe máte príležitosť pracovať aj z domu podľa dohody. Klient Vám zabezpečí technické vybavenie a v prípade potreby môžete využívať aj služobné auto na súkromné účely.

- home-office po skúšobnej lehote,
- príjemné priestory,
- priateľský tím,
- príspevky pri jubileách, príspevky na stravu,
- práca v stabilnej a známej firme,
- sick days,
- firemný telefón, notebook, auto.

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania po jeho ukončení dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je dlhodobo stabilná spoločnosť poskytujúca svoj SW pre lesnícke hospodárstvo. Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia vrátane cloudových služieb a servisných činností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie,
- analytické myslenie,
- schopnosť spolupráce v tíme,
- samostatnosť,
- priateľskosť a komunikatívnosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4469941  Dátum zverejnenia: 30.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac