Technológ/Konštruktér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností kandidátov, ostatné benefity budú prezentované na pohovore u klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je európskym lídrom v segmente oceľových komponentov obsadzujeme pozíciu Technológ/Kontruktér. Spoločnosť je vo výbornej kondícii, neustále investuje do nových technológií a dbá na ochranu životného prostredia.

Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý už zastával podobnú pozíciu v minulosti vo výrobnej firme so strojárskym portfóliom.

Zamestnanec na tejto pozícii:

- zodpovedá za technickú a technologickú prípravu prideleného projektu.
- prijíma a spravuje technickú dokumentáciu od zákazníka.
- prijatú dokumentáciu overuje a implementuje podlá interných predpisov .
- komunikácia s nákupom za účelom posúdenia požiadavky a ponuky
- zodpovedá za efektívne zavedenie projektu do výroby
- vykonáva kontroly dodržiavania technologickej disciplíny
- podieľa sa na navrhovaní zlepšení v procese výroby

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý má proaktívny prístup k práci, vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia. Výrobný program sa dynamicky mení v závislosti od objednávok, nejedná sa o typicky sériovú výrobu.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaškolením na pracovisku, v rámci ktorého sa zoznámi so strojovým vybavením a jednotlivými úsekmi výroby. V rámci organizačnej štruktúry patrí pod Manažéra technického úseku.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- vzdelávanie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť podieľať sa na inováciách
- možnosť ubytovania zdarma
- zdravotné a sociálne benefity (budú prezentované na stretnutí u klienta)

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť dlhodobo prosperujúca v oblasti strojárenstva a spracovania ocele. Európsky líder vo svojej oblasti s potenciálom budúceho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť a iniciatíva
• technické vzdelanie
• proaktívny prístup
• všeobecná technická zručnosť
• motivácia na sebe pracovať
• základné všeobecné znalosti CAD – CAM systémov
• znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4452712  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac