Можливість для людей з України

Majster výroby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností kandidátov, variabilná zložka mzdy sa vypláca v závislosti od plnenia stanovených výrobných plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je európskym lídrom v segmente oceľových komponentov obsadzujeme pozíciu Majster výroby. Spoločnosť je vo výbornej kondícii, neustále investuje do nových technológií a dbá na ochranu životného prostredia.

Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý už zastával podobnú pozíciu v minulosti vo výrobnej firme so strojárskym portfóliom. Ponúkame príležitosť pre uplatnenie kandidátov, ktorí pôsobili na pozícii Majstra pre finálne opracovanie, Majstra lakovne alebo zvarovne.

Práca sa vykonáva na dve zmeny. Hlavnou úlohou majstra výroby je viesť, plánovať a koordinovať prácu prideleného tímu cca 15 ľudí s cieľom zabezpečiť plnenie výrobného plánu v požadovanom čase a kvalite.

Medzi typické činnosti na uvedenej pozícii patrí:

• plánovanie a organizovanie práce operátorov na pridelenom úseku výroby
• kontrola dodržiavania pracovných a technologických postupov
• dohliadanie na objemové a termínové plnenie výrobných plánov
• operatívne riešenie problémov na pridelenom úseku výroby
• úzka spolupráca s ostatnými časťami výroby
• zaškoľovanie operátorov

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát, ktorý má proaktívny prístup k práci, vie prijímať rozhodnutia, prináša nové riešenia a nebojí sa viesť tím ľudí. Výrobný program sa dynamicky mení v závislosti od objednávok, nejedná sa o typicky sériovú výrobu.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaškolením na pracovisku, v rámci ktorého sa zoznámi so strojovým vybavením a jednotlivými úsekmi výroby.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- vzdelávanie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť podieľať sa na inováciách
- možnosť ubytovania zdarma
- zdravotné a sociálne benefity (budú prezentované na stretnutí u klienta)

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť dlhodobo prosperujúca v oblasti strojárenstva a spracovania ocele. Európsky líder vo svojej oblasti s potenciálom budúceho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť a iniciatíva
• technické vzdelanie
• proaktívny prístup
• všeobecná technická zručnosť
• motivácia na sebe pracovať
• znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4444220  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac