Vedúci údržby

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 700 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta (zahraničná výrobná spoločnosť a líder vo výrobe hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty), hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Vedúci údržby. Jeho hlavnou výzvou bude prostredníctvom svojej prirodzenej autority a využitím odborných znalostí riadenie tímu údržbárov.

Zabezpečuje plynulý a bezporuchový chod strojov a zariadení, ale aj starostlivosť o servisné práce.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý pozná výrobný proces a princípy fungovania modernejších strojov (ideálne so skúsenosťami so spracovaním hliníka pod nízkym tlakom). Elektrotechnické vzdelanie a znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou.

Medzi bežné činnosti na tejto pozícii patrí napr.:

- Preventívna údržba strojov
- Spravovanie histórie strojov
- Plánovanie činnosti údržby
- Zabezpečovanie zlepšovania pre udržiavaciu činnosť strojov
- Školenie operátorov
- Stanovenie cieľov podľa postupu normy IATF 16949
- Vedenie malého tímu údržbárov strojov a foriem
- Spolupráca s inými oddeleniami pri zabezpečovaní plynulého chodu výroby
- Možnosť spolupodieľať sa na nastavení procesov vo výrobe

Aj keď sa jedná o novú výrobu, po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním prevádzky a systémom práce.

- práca v silnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v zahraničí
- možnosť sebarealizácie
- pravidelné navyšovanie miezd
- 13. plat
- príspevok na stravovanie 3,5 EUR/deň
- sociálny program a ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore u klienta

Vopred ďakujeme za každý zaslaný životopis. Výberové pohovory budú rozdelené na 2 kolá. Prvé kolo bude prebiehať s konzultantom personálnej agentúry. V 2. kole sa uchádzač stretne priamo so zástupcom klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa za viac ako 30 rokov pôsobenia na domácom trhu stala lídrom výroby hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty.

Spoločnosť prichádza na Slovensko, ako prvý závod v Európe vôbec, kde na začiatku s 50 zamestnancami začne svoju výrobu hliníkových odliatkov pre odberateľov Kia Motors a závod Hyundai v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- počítačové aj manuálne zručnosti
- otvorenosť novým technológiám
- komunikatívnosť a prirodzená autorita
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
- technické/elektrotechnické vzdelanie
- flexibilita

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4436165  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac