Infrastructure engineer pre cloudové riešenia

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 4 000 EUR/mesiacVaša výsledná mzda je predmetom dohody, náš klient vie výborne oceniť Vaše skúsenosti a zručnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Infrastructure engineera, ktorý chce pracovať na inovatívnych projektoch v rámci umelej inteligencie, spracovávania dát a udržateľnosti.

Našim klientom je rozrastajúca sa spoločnosť s ambicióznym cieľom zameraným na inováciu globálneho trhu cloudových riešení. Zameriava sa na zefektívnenie procesov v rámci high-performance computing, umelej inteligencie a Cloud riešení. Firma bude svojim klientom pomáhať pri naplňovaní ich zelených cieľov dátovými centrami budúcnosti, ktoré aj napriek šetreniu vysokého množstva energie prinášajú prvotriedny výkon. Cieľom firmy je dosiahnuť kompletnú uhlíkovú neutralitu pri zachovaní vysokej výkonnosti.

Na túto pozíciu hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má veľmi dobré znalosti v oblasti serverovej, storage a networkingovej štruktúry vrátane špecifikácie, konfigurácie a prevádzkovania týchto štruktúr. V práci využíval na monitorovanie open-sourcové nástroje, a Shell/Bash alebo iné skriptingové jazyky. Nemá problém však ani so zapájaním serverov, inštalovaním kabeláže. Rozumie práci s Linux OS, na storage využíval aj Ceph a Sonic pri networkingu. Zároveň je však dobrým kolegom, ktorý jasne komunikuje a vie spolupracovať s tímom. Výhodou je, ak už máte skúsenosti s budovaním a prevádzkou infraštruktúry vo veľkom rozsahu.

•Ako vyzerá náplň Vašej práce?•

- montovanie, nastavovanie a spravovanie HW,
- nastavenie, monitoring serverov, úložiska, sieťovej infraštruktúry (Zabbix, OpenBMC a iné podľa preferencie),
- nastavovanie a pripájanie 1G/100G/400G Ethernet/Fibre, spájanie sieťových kariet,
- kábelovanie, označovanie, údržba inventáru infraštruktúry a HW,
- prevádzka, inštalácia, konfigurácia a monitoring úloh v súvislosti s UPS, PDU.

Hľadáme skúsených seniorov, ale aj talentovaného juniora, ktorý sa zaujíma o oblasť umelej inteligencie a chce napredovať ďalej. Budete mať priestor na vlastné inovácie a nápady, ktorými môžete naštartovať úspešný startup projekt so silným zázemím.

- prácu v atraktívnej oblasti AI,
- remote prácu (je nám jedno, či robíte z pláže alebo z domu, zaujímajú nás výsledky)
- flexibilná pracovná doba (či ste ranné vtáča alebo nočná sova, vieme sa prispôsobiť),
- možnosť zapojiť sa do projektov globálneho charakteru,
- priestor na realizáciu vlastných nápadov,
- ak chcete prísť do kancelárie, radi Vás uvidíme v moderných priestoroch,
- prácu v agilnom tíme dobrých kolegov,
- spoluprácu na technológiách, ktoré na Slovensku nie sú bežné,
- získanie best practice z medzinárodného prostredia.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je rozrastajúca sa spoločnosť, ktorá sa zameriava na zefektívnenie procesov v rámci high-performance computing, umelej inteligencie a Cloud riešení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- flexibilita,
- záujem o nové technológie a neustále vzdelávanie,
- komunikatívnosť,
- výborná úroveň AJ,
- skúsenosti na podobnej/rovnakej pozícii.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4435242  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac