IT Analytik - medior/senior

TRIGON Consulting s.r.o.

Košický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží aj od Vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody. Súčasťou mzdy je aj koncoročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská IT firma so stabilnou pozíciou na trhu, hľadáme IT Analytika, ktorý zapadne do skvelého tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti Vás čaká výborný kolektív expertov, ktorí majú nadšenie pre IT technológie a neustále zlepšujú seba a aj svoju firmu. Náš klient je jedným z najvýznamnejších dodávateľov IT služieb pre svojich zákazníkov. Svojich zamestnancov si cení - nie ste len ďalší pracovník, ale v prvom rade kolega a súčasť tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti budete cítiť podporu pri Vašom kariérnom rozvoji a raste.

Ako IT Analytik budete mať možnosť pracovať na projektoch v tímoch, ktoré sa zaoberajú napríklad: personálnymi a mzdovými systémami, ERP systémy, logistika, ekonomika. Výhodou pracovnej pozície je to, že si sami môžete vybrať miesto práce (Banská Bystrica, Bratislava, Košice). Samozrejmosťou je aj možnosť home-officu podľa dohody.

Čo zahŕňa práca na tejto pozícii?
- analýza a zber požiadaviek zákazníka,
- analýza legislatívnych zmien a ich zapracovanie do aplikácie,
- príprava, návrh a špecifikácia riešení po technickej a funkčnej stránke,
- tvorba dátových modelov podľa potrieb zákazníka,
- príprava testovacích scenárov,
- odhadovanie prácnosti realizácie požiadaviek, podpora implementácie a integrácie,
- komunikácia a prezentácia riešení zákazníkom a potencionálnym klientom,
- podpora tímu pri riešení problémov.

V začiatkoch Vám budú podporou skúsení kolegovia, ktorí patria medzi špičkových ľudí vo svojom odbore.

- flexibilná pracovná doba,
- možnosť HO,
- zľavy u zmluvných partnerov firmy,
- programy pre podporu rodiny (dovolenky, príspevky pri narodení dieťaťa...),
- program lojality,
- vzdelávanie a kariérny postup (školenia, kurzy, workshopy, jazykové kurzy...).

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je rozrastajúca sa IT firma s nadšením pre IT technológie, ktorá sa neustále posúva dopredu. Ponúka široké portfólio vlastných produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s návrhom IS,
- výborná komunikácia a prezentačné zručnosti,
- skúsenosti s relačnými databázami,
- znalosť UML a modelovacích nástrojov (Enterprise Architect),
- skúsenosti s SQL,
- znalosť AJ,
- skúsenosť s popisom integračných procesov a rozhraní.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4402461  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac