Hľadáme zručného Nástrojára

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 - 1 850 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta. K základnej mzde sa pripočítavajú zákonné príplatky za hluk, nočnú prácu a mesačná prémia viazaná na kvalitu, bezpečnosť práce a pracovnú disciplínu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme zručného a skúseného kandidáta na pozíciu Nástrojár.
Našim klientom je stabilná medzinárodná spoločnosť etablovaná na globálnom trhu už viac ako 35 rokov a pôsobí v oblasti výroby tepelnoizolačných krytov pre automobilový sektor. Vyznačuje sa inovačnou silou, trvácnosťou hodnôt, otvorenosťou voči svetu a tradíciami, čím sa rozvinul na úspešnú, medzinárodne pôsobiacu skupinu.

Do rozrastajúceho sa tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má záujem pracovať v príjemnom prostredí, vo firme, ktorej na svojich zamestnancoch záleží. Na tejto pozícii si vieme predstaviť šikovného kandidáta, ktorý je technicky zdatný, detailný, pracuje pozorne a dôkladne a chce získať stabilnú prácu v priateľskom kolektíve.
Práca na 3 zmeny.

Typické činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:
• preventívna a korektívna údržba nástrojov
• aktívna účasť na riešení incidentov nástrojov
• vykonávanie skúšok a úprava nových procesov až po spustenie sériovej výroby
• implementovanie zlepšení na nástrojoch
• znalosť materiálov
• práca na kovoobrábacích strojoch

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj vo Vašom ďalšom pôsobení v spoločnosti.
V tejto práci budete vždy cítiť záujem a dôveru svojich nadriadených.

• práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou a možnosťou dlhodobo perspektívnej spolupráce
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• prepracovaný motivačný systém odmeňovania
• príspevok do 3. piliera
• zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení
• zabezpečenie kompletného pracovného oblečenia
• možný kariérny rast
• team-buildingové aktivity
• voľné víkendy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Hlavnou výhodou je rodinné prostredie a stabilný kolektív. Na prvom mieste je u nich kvalita, zodpovednosť a intenzívny rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- technické vzdelanie
- motivácia na sebe pracovať
- zodpovedný prístup k práci
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4399001  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac