IT Operation Leader

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 4 000 EUR/mesiacostatné benefity budú prezentované pri pohovore u klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet AI?
Hľadáš priestor pre realizáciou svojich nápadov?
Máme job ako stvorený pre teba.

Hľadáme skúseného Operation Leader-a, ktorý chce pracovať na atraktívnych projektoch v oblasti umelej inteligencie, spracovávania dát a využívania zdrojov zelenej energie.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je výnimočná svojou dynamikou, otvorenou komunikáciou, nadšením pre nápady a inovatívne riešenia. Jej hlavným cieľom je vytvárať také riešenia, ktoré zabezpečia neustále rastúcu potrebu využívania výpočtovej techniky udržateľným spôsobom. Spoločnosť sa zameriava na zefektívnenie procesov v rámci high-performance computing, umelej inteligencie a Cloud riešení. Primárnym cieľom nášho kienta je dosiahnuť kompletnú uhlíkovú neutralitu pri zachovaní vysokej výkonnosti zariadení. Svojim klientom pomáha pri naplňovaní ich zelených cieľov za výhodných podmienok a s prijateľnými cenami.

Čo bude súčasťou tvojej práce na tejto pozícii?
- nastaviť model organizácie, definovanie rol, zručností, požiadaviek,
- vedenie výberového procesu celého support teamu,
- vybudovanie nového oddelenia IT support pre biznis v startup projekte,
- rokovanie a uzatváranie zmlúv s partnermi a dodávateľmi,
- riadiť operácie a podporu referenčných a pilotných projektov,
- nastavenie KPIs, hodnotenia ľudí,
- dohliadanie na dodržiavanie SLA,
- poskytovanie špičkovej starostlivosti zákazníkom.

Koho hľadáme? Odborníka, ktorý má:
- veľmi dobré znalosti o prevádzke a organizácii infraštruktúry a softvérovej platformy,
- skúsenosti s kombinovaním manažmentu a vedenia so znalosťami fungovania profesionálnej IT podpory,
- znalosti fungovania HPC, AI, cloudových operačných modelov a prostredí
- znalosť obstarávacích, logistických a personálnych procesov organizácie poskytovateľa IT služieb,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- výbornú úroveň anglického jazyka.

Vo firme budeš mať príležitosť rásť a vzdelávať sa v mimoriadne atraktívnej oblasti IT. Firma má pevné zázemie a výborný tím ľudí, ktorí sú nadšencami do techniky a každý problém berú ako výzvu. Podporou Ti budú kolegovia zo zahraničia, ktorí majú množstvo skúseností. Budeš mať možnosť vybudovať si vlastný tím profesionálov, na ktorých sa môžeš vždy spoľahnúť.

- prácu v atraktívnej oblasti AI,
- remote prácu (je nám jedno, či robíš z pláže alebo z domu, zaujímajú nás výsledky)
- flexibilná pracovná doba (či si ranné vtáča alebo nočná sova, vieme sa ti prispôsobiť), možnosť zapojiť sa do projektov globálneho charakteru,
- priestor na realizáciu vlastných nápadov,
- ak chceš prísť do kancelárie, radi ťa uvidíme v moderných priestoroch,
- prácu v agilnom tíme dobrých kolegov,
- spoluprácu na technológiách, ktoré na Slovensku nie sú bežné.

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je dynamická spoločnosť s cieľom zameraným na riešenie neustále rastúcej potreby využívania výpočtovej techniky a spracovávania dát udržateľným spôsobom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením ľudí v IT oblasti,
- organizačné zručnosti,
- komunikatívnosť,
- výborná úroveň angličtiny,
- hlad po nových vedomostiach a skúsenostiach,
- nadšenie pre IT technológie.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4379113  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac