Projektant systémov MaR - senior/junior

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozíciu "Projektant systémov MaR".

Našim klientom je slovenská spoločnosť dlhodobo úspešná vo svojej oblasti. Je výnimočná výbornou atmosférou v tímoch a vysokým pracovným nasadením.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zodpovednosť za kompletný návrh riešenia na riadiaci systém. Projektant pracuje aktívne vždy len na jednom projekte.

*Vhodným kandidátom môže byť aj začínajúci absolvent, ktorý dostane priestor na rozvoj svojej kariéry a získanie bohatých skúseností.*

Náplňou práce projektanta po zadaní zákazky je:

• oboznámenie sa so všetkými úvodnými informáciami
• zbieranie podkladov od jednotlivých profesistov
• v prípade potreby obhliadka stavby
• návrh riešenia s nákresom do výkresom profesistov
• projektový rozpočet a cenový rozpočet s následnou ponukou
• písanie technickej správy a samotné vytvorenie projekt

Počas celého obdobia práce na zákazke je v úzkej spolupráci s projektovým manažérom, obchodníkom, softvéristom a všetkými profesistami.

Úspešný kandidát bude mať pri sebe počas celej adaptácie skúseného kolegu, ktorý ho zoznámi s fungovaním firmy a jednotlivých oddelení.

• práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou odborne rásť a získať prax
• priateľský kolektív, dobrá pracovná atmosféra, exkluzívne pracovné priestory, flexibilný pracovný čas
• 13. a 14. plat
• kvalitné vstupné zaškolenie
• odborné školenia na najnovšie technológie, práca s najmodernejšími technológiami a zariadeniami
• firemné a teambuildingové akcie

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového procesu dostanú všetci uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá už viac ako 25 rokov pôsobí na trhu ako dodávateľ systémov merania a regulácie v oblasti technologického zabezpečenia budov (plynové kotolne, bazény, tepelné čerpadlá a pod). Náš klient pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné služby – od projekcie, cez montáž, inštaláciu až po servis systémov MaR.
Zákazníkmi nášho klienta sú veľké a významné spoločnosti, napr. výrobcovia tepla a energií, farmaceutické a výrobné spoločnosti, aquaparky, hotely a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k práci
• precíznosť
• tímový duch
• záujem sa učiť a rozvíjať
• technické myslenie

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4362497  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac