Senior Java Developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí aj od Vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov, hľadáme nového kolegu na pozíciu JAVA DEVELOPER SENIOR.

Našim klientom je firma, ktorá sa okrem iného zameriava na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti, ale aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. V spoločnosti má každý priestor na osobný a profesionálny rast.

Ako vyzerá bežný deň na tejto pozícii?
- programovanie so špecializáciou pre platformu Java EE,
- implementovanie a testovanie web modulov a komponentov,
- systémová integrácia (nových aplikačných modulov, štandardného aplikačného a systémového vybavenia),
- tvorba príslušnej dokumentácie,
- spolupráca s tímom.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného developera s technickým myslením, ktorý hľadá nové výzvy. Chce sa podieľať na zaujímavých projektoch, vie pracovať v tíme a jeho výsledný kód je na vysokej úrovni. Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosť so: SOAP/REST Web Services, Swing, Java FX, GWT (Google Web Toolkit), Spring, Hibernate, Oracle, IBM DB2, Apache Tomcat, IBM Websphere. Výhodou je aj čítanie UML.

Vývojárske nástroje, s ktorými budete pracovať, sú napríklad: Eclipse, Microsoft Team Foundation Server (Azure DevOps Server), ale aj GIT.

- možnosť vzdelávania a rastu,
- MultiSport karta,
- home office, prípadne niektorá z pobočiek v rámci BA, TT, BB, ZA, KE,
- práca v tíme odborníkov,
- teambuildingové akcie,
- rôzne odmeny a prémie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s programovaním v Jave min. 3 roky,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- tímový duch,
- flexibilita,
- chuť učiť sa nové technológie,
- vedomosti v oblasti návrhu n-vrstvových aplikácií a objektového programovania.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4348840  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac