Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stavebný robotník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
8 - 12 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností a pracovitosti. Kandidátom vieme ponúknuť nástupnú mzdu od 8€ - 12€/hod. V prípade živnosti sme otvorení dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 – 4 stavebných robotníkov na prácu na stavbe rodinných domov. Skúsenosti sú vítané, ale rozhodujúca je Vaša šikovnosť.

Práca prebieha pod vedením skúseného vedúceho stavby (ktorý zadáva úlohy a je nápomocný pri ich riešení).

Jedná sa o prácu na už prebiehajúcej stavbe. Ak nás presvedčíte, že ste šikovní, radi Vás zapojíme aj do našich ďalších stavebných projektov.

Náplň práce:
- murovanie
- betónovanie
- šalovanie
- výkopové práce / čiastočne
- drážkovanie kabeláže
- príprava pozemku
- stavba plota
- dokončovacie práce

- práca ihneď - na už existujúcej stavbe
- práca pod vedením skúseného vedúceho
- forma spolupráce podľa vašich preferencií (pracovná zmluva / dohoda / živnosť)
- ceníme si pracovitých ľudí (finančne, ale aj ponukou dlhodobej spolupráce)
- možnosť zdokonaliť sa v stavbárskej profesii

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem, ozveme sa každému kandidátovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Stavba, prerábka rodinných domov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4348443  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.