Špecialista zákazníckej podpory s plynulou češtinou

TRIGON Consulting s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Špecialista zákazníckej podpory s plynulou češtinou.

Našim klientom je stabilná a výnimočná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení, vyznačuje sa inovačnou silou, trvácnosťou hodnôt, otvorenosťou voči svetu a tradíciami.

Do rozrastajúceho sa tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má záujem pracovať v príjemnom prostredí (po zaškolení občas aj z domu cca 40% pracovného času), vo firme, ktorej na svojich zamestnancoch záleží.

Vašou úlohou bude:
• technická podpora klientov
• práca s databázovým systémom
• vytváranie reportov a bežná administratíva
• poradenstvo pre klienta
• telefonická podpora a konzultácie pre klientov
• riešenie prípadných neštandardných situácií
• školenia pre českých klientov
• spolupráca s kolegami z iných oddelení

Ideálny kandidát má výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti v českom jazyku. Je samostatný, zodpovedný a optimisticky ladený. Vie si organizovať svoj čas, je disciplinovaný, plní sľuby a je zameraný na dosiahnutie cieľov. Nechodí s problémami, ale s riešeniami.

• práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• odborný a profesijný rast
• výučba anglického jazyka
• team-buildingové aktivity
• zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení
• prepracovaný motivačný systém odmeňovania
• MultiSport karta
• občasná práca z domu (do 40%)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je je svetovým lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení. Okrem Slovenska má svoju stabilnú klientelu aj v zahraničí. Svojou činnosťou sa snaží pre svojich klientov zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu. V spoločnosti vládne priateľská atmosféra podčiarknutá výbornými pracovnými podmienkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Český jazyk - materinský alebo na úrovni C2 je podmienkou,
• angličtina je výhodou,
• odborné počítačové zručnosti,
• výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
• príjemné vystupovanie a prozákaznícky prístup,
• schopnosť vecne komunikovať a argumentovať.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4343007  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac