Špecialista zákazníckej podpory

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 200 EUR/mesiacNástupný plat je od 1200 EUR, počas skúšobnej doby sa prehodnotí a zvýši na základe preukázaných skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná slovenská výrobná spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Špecialista zákazníckej podpory.

Je to administratívna pozícia v rámci oddelenia logistiky, no je zaujímavá aj tým, že nejde len o dennú rutinu ale o pestrú paletu rôznych činností. Je to ideálna príležitosť pre človeka, ktorý nemá rád stereotyp a zároveň má aspoň základné znalosti v oblasti exportu a exportnej dokumentácie.

Typickým pracovným dňom na tejto pozícii bude evidovanie objednávok od zákazníka, práca so zákazníckymi portálmi, komunikácia s technologickým oddelením a výrobou (ohľadom potvrdzovania objednávok), objednávanie prepravy a pod.

Dôraz sa kladie na správne prekontrolovanie každej objednávky, identifikovanie kódu a až na základe konzultácie s oddelením technológie jej posúdenie a následné zadanie objednávky do systému.

Medzi bežné činnosti na tejto pozícii patria:
- priama komunikácia so zákazníkom v anglickom jazyku (v prevažnej miere v písomnej forme)
- zúčastňovanie sa online mítingov so zákazníkmi v anglickom jazyku
- návšteva dielne a komunikácia s pracovníkmi v rámci montáže (v prípade nejasností)
- pravidelná návšteva výroby ohľadom kontroly tovaru určeného na export
- priama komunikácia s dopravcami ohľadom špecifikácie tovaru a množstva
- zabezpečenie exportu (okrem iného aj zhodnotenie a vyrátanie množstva kamiónov potrebných na prepravu)
- vkladanie dát do databázy a nahrávanie objednávok do systému
- prehľad o objednávkach a vykonávanie zmien na základe požiadaviek klientov

Keďže sa jedná o prácu v strojárskej výrobe (každý výrobok má svoje označenie, pomenovanie aj špecifický technologický postup), hľadáme kandidáta, ktorý má pozitívny vzťah k technike a časom bude ovládať terminológiu, ktorá je bežná pre toto odvetvie a bude hovoriť "ich jazykom".

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, zoznámi sa s fungovaním spoločnosti, so systémom práce, s produktami a pod. Školenie bude zastrešené Vedúcou logistiky a nápomocní budú aj kolegovia, ktorí pôsobia na rovnakom oddelení.

- zaujímavá pracovná náplň (práca nie je jednotvárna)
- v prípade potreby možnosť občasného home officu (po dohode s nadriadeným)
- nové, pekné prostredie
- kvalitné technológie
- príjemná atmosféra na pracovisku
- práca v priateľskom kolektíve
- záujem nadriadeného

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient dlhoročne úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Zameriava sa najmä na výrobu nástrojov, zákazkovú výrobu dielov, zostáv a konštrukcií. Dôraz dáva na vysokú kvalitu svojich výrobkov, na nadštandardné vzťahy so svojimi zákazníkmi a na kvalifikovaný personál, ktorý neustále vzdeláva v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- priateľský prístup
- technické myslenie
- pozitívny vzťah k strojárskej výrobe

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4343001  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac