Hľadáme šikovného Java programátora

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 - 4 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Java Programátor. Môžete sa stať súčasťou špičkového tímu odborníkov, nadšencov do techniky, ale najmä výborných kolegov.

Naším klientom je dlhodobo úspešná slovenská spoločnosť, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia a služby už viac ako 30 rokov. Tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie významných spoločností a štátnych organizácií. V portfóliu má projekty, ktoré vyžadujú vysokú profesionalitu po projektovej, analytickej a programátorskej stránke.

Vašou hlavnou úlohou je návrh a vývoj riešení rôznych systémov pomocou Java technológií. Prácu vykonávate v tímoch, ktorých veľkosť závisí od konkrétneho projektu. Bežne budete mať na starosti jeden až dva projekty súbežne.

Medzi Vaše typické činnosti bude patriť:

• Samostatné programovanie podľa pridelených úloh a špecifikácií,
• Aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu,
• Prezentovanie svojich výsledkov,
• Študovanie najnovších technológií a postupov a ich následné využívanie pri projektoch.

Pri svojej práci budete pracovať s novými a modernými technológiami, ako sú napríklad:
Architektúra micro-service, Spring, Spring Boot, Docker, Docker Swarm, Angular, RxJs, NgRx, IntelliJ Idea, Eclipse IDE, Git, Jenkins, Maven.
Produkty bežia s podporou Elastic Stack, Prometheus, Greylog, Traefik. Databázy, s ktorými náš klient pracuje, sú: MSSQL, Oracle alebo PostgreSQL+PostGIS.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má praktické skúsenosti na obdobnej pozícii medior/senior, pričom od úrovne skúseností a schopností sa odvíjajú aj platové podmienky.

Náš klient Vám vie poskytnúť potrebné zaškolenie a prevedie Vás celým procesom a fungovaním firmy. Venovať sa Vám budú skúsenejší kolegovia, ktorí budú pre Vás podporou ako v začiatkoch, tak aj v ďalšom pôsobení v spoločnosti.

Táto pozícia je vhodná pre Java programátora, ktorý ocení prácu s najnovšími technológiami, diskusie v rámci tímu o najnovších technológiách, ako aj priestor pre presadenie svojej šikovnosti a invencie.

Výhody a benefity:
• nástupný bonus,
• flexibilný pracovný čas,
• podpora v rámci profesionálneho a osobného rastu,
• výborný kolektív nadšencov do techniky,
• moderné a príjemné priestory,
• možnosť vlastnej sebarealizácie, kreativity, ocenenie vlastných ideí,
• možnosť jazykového vzdelávania,
• mentoring,
• možnosť práce z domu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je dlhodobo úspešná a rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá pre svojich zákazníkov poskytuje kompletné riešenia a služby už viac ako 30 rokov, tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie kľúčového biznisu významných spoločností a štátnych organizácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadovaná znalosť technológií:
• Skúsenosť s vývojom web aplikácií na platforme Java, JavaEE
• Skúsenosť s Spring, Hibernate
• Skúsenosť s HTML, Javascript frameworkom (Angular, React, Vue)

Požadované jazykové znalosti:
Anglický jazyk - B1

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4341251  Dátum zverejnenia: 28.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac