Junior Java Developer - príležitosť na štart kariéry

TRIGON Consulting s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Java developer - junior.

Naším klientom je jedna z najväčších IT firiem so silným postavením na slovenskom trhu. Jej produktami sú SW šité na mieru pre rôzne odvetvia, zabezpečenie následnej starostlivosti a zákaznícka podpora. V portfóliu má napríklad produkty pre manažment firemných procesov, systém skladového hospodárstva, ale aj systémy na správu registratúry.

Hľadáme nového kolegu, ktorý chce naštartovať kariéru v stabilnej firme, kde bude mať priestor rásť po odbornej aj osobnej stránke. Ideálnym kandidátom je šikovný junior, ktorý pracuje zodpovedne, má chuť sa učiť nové veci a chce pracovať na zaujímavých projektoch v tíme dobrých kolegov.

V rámci adaptačného obdobia budete mať prideleného vlastného mentora, ktorý vás prevedie celým procesom vývoja informačného systému a bude vám oporou pri vašich začiatkoch. Naučí vás všetko od tvorby analýz, cez efektívne kódovanie, až po prácu s technickou dokumentáciou vrátanie jej tvorby.

Firma vám umožní v prípade záujmu profesionálny rast a kariérny posun smerom k projektovému manažmentu a IT analýze.

Čo bude vašou úlohou na tejto pozícii?
- objektová analýza, design, programovanie podľa priradených úloh,
- vývoj v Java infraštruktúre,
- pracovanie s databázami,
- návrh riešení, ich verifikácia,
- tvorba príslušnej dokumentácie,
- spolupráca s tímom ostatných programátorov, analytikov.

Ak ste študent, ktorý hľadá prácu, ktorej sa môže naplno venovať aj popri štúdiu, vieme vás podporiť štipendiom v rámci UMB.

- intenzívna odborná príprava prvé 3 mesiace osobným mentorom,
- férový systém odmeňovania
- možnosť kariérneho rastu,
- odborné školenia, vzdelávanie, jazykové kurzy,
- sociálny program na vysokej úrovni,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- fajn kolektív.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí na IT trhu dlhé roky ako dodávateľ spoľahlivých riešení informačných systémov založených na najmodernejších technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s jazykom Java,
- základy SQL,
- schopnosť tímovej práce,
- technické a analytické myslenie,
- ochota na sebe pracovať,
- výhodou je znalosť iných jazykov/technológií.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4338709  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac