Príležitosť pre IT Analytika

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží aj od Vašich skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská IT firma so stabilnou pozíciou na trhu, hľadáme IT Analytika, ktorý zapadne do skvelého tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti Vás čaká výborný kolektív expertov, ktorí majú nadšenie pre IT technológie a neustále zlepšujú seba a aj svoju firmu. Produkty firmy sú dobre známe aj v iných európskych krajinách. Pre nášho klienta je dôležité aj životné prostredie, na čo kladie dôraz pri všetkých svojich činnostiach a produktoch. Svojich zamestnancov si cení - nie ste len ďalší pracovník, ale v prvom rade kolega a súčasť tímu.

Pri práci v tejto spoločnosti budete cítiť podporu pri Vašom kariérnom rozvoji a raste.

Ako IT Analytik budete mať možnosť pracovať na projektoch v tímoch, ktoré sa zaoberajú napríklad personálnymi a mzdovými systémami, ale aj ERP systémami. Výhodou pracovnej pozície je to, že si sami môžete vybrať miesto práce (Banská Bystrica, Košice, Bratislava, Žilina, Nitra alebo Partizánske). Po skúšobnej dobe je samozrejmosťou aj možnosť občasného home-officu podľa dohody.

Čo zahŕňa práca na tejto pozícii?
- analýza požiadaviek užívateľov,
- príprava, návrh a špecifikácia riešení po technickej a funkčnej stránke,
- tvorba dátových modelov podľa potrieb zákazníka,
- príprava testovacích scenárov,
- odhadovanie prácnosti realizácie požiadaviek, podpora implementácie a integrácie,
- tvorba ponúk pre obchod,
- komunikácia a prezentácia riešení zákazníkom a potencionálnym klientom,
- podpora tímu pri riešení problémov.

V začiatkoch Vám budú podporou skúsení kolegovia, ktorí patria medzi špičkových ľudí vo svojom odbore.

- flexibilná pracovná doba,
- možnosť HO,
- zľavy u zmluvných partnerov firmy,
- programy pre podporu rodiny (dovolenky, príspevky pri narodení dieťaťa...),
- program lojality,
- vzdelávanie a kariérny postup (školenia, kurzy, workshopy, jazykové kurzy...).

Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu. Všetky životopisy starostlivo posudzujeme. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u nášho klienta. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je rozrastajúca sa IT firma s nadšením pre IT technológie, ktorá sa neustále posúva dopredu. Ponúka široké portfólio vlastných produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s návrhom IS,
- výborná komunikácia a prezentačné zručnosti,
- skúsenosti s relačnými databázami,
- znalosť UML a modelovacích nástrojov (Enterprise Architect),
- znalosť AJ,
- skúsenosť s popisom integračných procesov a rozhraní.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4335759  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac