PLC programátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Pardubický kraj, Česko
Termín nástupu
ASAP/dohodou
2 000 - 4 000 EUR/mesiac- výška nástupného platu závisí od zručností a predchádzajúcich pracovných skúseností, je otázkou dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme v rámci posilnenia tímu šikovného odborníka na pozíciu PLC programátor. Pokiaľ máte záujem pracovať pre spoločnosť, ktorá sa odlišuje od ostatných svojou jedinečnou technológiou, tak je táto pracovná príležitosť práve pre Vás.

Náš klient sa v priebehu 30 rokov dostal na popredné miesto medzi výrobcov flexotlačových strojov. Spoločnosť vyvíja a vyrába vlastné unikátne tlačiarenské stroje, ktoré následne predáva do celého sveta.

Je to ideálna príležitosť pre juniornejšieho kandidáta, ale aj pre človeka s bohatými skúsenosťami v tejto oblasti, ktorý má ambície stať sa Vedúcim elektrokonštrukcie v rámci spoločnosti.

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o náročnejšiu technológiu, v priebehu prvého roka je potrebná ochota etablovať sa v rámci ich tímu v Čechách.
Hľadáme kandidáta, ktorého víziou je dlhodobo sa zapájať do projektu, viesť tím, určovať smer, zadávať plány a hlavne byť partnerom pre diskusiu v rámci strategických zmien.

Ideálny kandidát má skúsenosti s automatizáciou a SŠ alebo VŠ elektrotechnického zamerania, konkrétne odbor automatizácia.

Pracovná náplň je veľmi závislá od skúseností – na začiatku sa preberá zodpovednosť za dielčie časti projektu pod vedením skúsenejšieho nadriadeného, neskôr sa prechádza ku komplexnejším zadaniam až po fázu manažovania projektu celého flexotlačového stroja.
Je to príležitosť aj pre absolventov, pre ktorých je dôležité pracovať na vývoji niečoho jedinečného, skúšať nové doteraz neobjavené možnosti a s chuťou vidieť svet. Zo strany spoločnosti budú poskytnuté všetky potrebné školenia a podpora zo strany kolegov a nadriadených.

Podstatou tejto pozície je vývoj vlastnej technológie, zabezpečenie kompletného dohľadu až po jej inštaláciu u zákazníka.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patria:
- systematická práca na pridelenom projekte čo zahŕňa preštudovanie príslušných dokumentov, zhromaždenie potrebných informácii, porozumenie danej technológii (k dispozícii vlastné technologické centrum) a následné písanie príslušného programu podľa požiadaviek zákazníka
- kreslenie výkresov a pracovanie na samotnej výrobe
(je to dlhodobejší proces na cca 6-10 mesiacov)
- priama spolupráca s oddelením elektrokonštrukcie a mechanickej konštrukcie
- byť súčasťou oživovania stroja, jeho testovania a prípadného dolaďovania programov
- v prípade prototypovej jednotky priama účasť na inštalácii stroja u zákazníka v zahraničí

- na prvý polrok zabezpečené ubytovanie zo strany zamestnávateľa
- v prípade záujmu možnosť neskoršieho pôsobenia na pracovisku v Prahe
- poskytnutá stabilizácia zo strany spoločnosti na niekoľko rokov dopredu
- v rámci pozície vedúceho – služobné auto + firemný byt
- telefón, počítač a výhodné tarify pre rodinných príslušníkov
- po 6 mesiacoch príspevok na životné poistenie
- možnosť práce na živnosť alebo TPP
- v prípade záujmu vyplácanie mzdy v Eurách
- veľká miera sebarealizácie, spoločnosť veľmi podporuje vzdelávanie a rozvoj
- príležitosť vidieť svet (majú technologické centrum v Amerike)
- práca v stabilnom segmente, ktorý je zárukou práce aj v čase krízy
- vývoj novej technológie šetrnej k životnému prostrediu
(inovatívne myšlienky a nápady sú veľmi vítané a oceňované)

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

- SŠ alebo VŠ vzdelanie (ideálne fakulta elektrotechniky)
- znalosť programovania PLC a základy anglického jazyka
- skúsenosti s návrhom riešení riadiacich okruhov
- skúsenosti s tvorbou ucelených koncepcií riadenia strojov a tvorbou riadiacich SW pre PLC a pohonov

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4332717  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac