Servisný technik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacvýška základnej mzdy bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta. Nástupný plat 1000 -1100 € + mesačné odmeny. Mesačné odmeny od prvého dňa nástupu. Celkový hrubý ročný príjem na pozícii je 18 000 - 25 000€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta so sídlom v Banskej Bystrici hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Servisný technik, ktorý zapadne do špičkového tímu odborníkov a ocení príležitosť s nimi napredovať a profesionálne rásť.

Našim klientom je stabilná a prosperujúca spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu ako dodávateľ geodetických a oftalmologických prístrojov. Zároveň svojim klientom poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, ako aj technickú asistenciu na vysokej úrovni.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta so skúsenosťami, ale aj juniora s elektrotechnickým vzdelaním, ktorý:

• má technické myslenie, je manuálne zručný a zodpovedný
• vlastní oprávnenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21 v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z.
• bavia ho inštalácie aj opravy
• teší ho dynamická práca, ktorej súčasťou je aj cestovanie
• ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni porozumenia písaného textu

Prevažnú časť práce tvorí:

• spolupráca a aktívna účasť na činnosti servisného oddelenia, vykonávanie servisných, záručných a pozáručných opráv
• inštalácia nových prístrojov a ich servis
• zaškolenie personálu na obsluhu prístrojov
• riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie závad
• príprava a aktívna účasť na výstavách, kongresoch, školeniach

Práca je vykonávaná na servisnom stredisku v Banskej Bystrici alebo u zákazníka (cestovanie po celom Slovensku).

Po nástupe Vás skúsení kolegovia na rovnakej pozícii zaškolia a naučia všetko potrebné. Dostanete pomocnú ruku pri náročnej adaptácii, čas a podmienky, aby ste sa mohli stať samostatným Servisným technikom.

*Výhodou je elektrotechnické vzdelanie, chuť pracovať a záujem o techniku.*

• zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom školení (doma i v zahraničí)
• pridelené auto na vykonávanie servisných úkonov, po dohode a splnení cieľov aj na súkromné účely
• notebook, mobilný telefón
• výhody rodinnej firmy a priateľského prostredia
• výučba anglického jazyka
• team-buildingové aktivity
• firemné oblečenie
• 13, 14 plat
• ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore.
• práca v stabilnom tíme bez fluktuácie

Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2 kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je rodinná firma pôsobiaca v oblasti predaja geodetických a oftalmologických prístrojov. Pracuje s najlepšími značkami na svetovom trhu. Poskytuje kompletné servisné a poradenské služby, technickú asistenciu na vysokej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, zdravotnícka technika, elektrotechnik §21, vyhláška č.508/2009 Z.Z.,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodným kandidátom je spoľahlivá, rozvážna a manuálne zručná osobnosť, schopná komunikovať s akýmkoľvek typom klienta. Ocenené budú Vaše odborné skúsenosti, ale aj schopnosť reprezentovať firmu, plniť sľuby a zanechávať za sebou vizitku kvalitne zrealizovanej práce. Vašim nadriadeným bude vedúci servisu. Zaškolenie a potrebnú podporu Vám poskytnú služobne starší kolegovia.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4328803  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac