Inžinier kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 600 EUR/mesiac- nástupná mzda je závislá od skúseností a zručností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je medzinárodným výrobcom tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, hľadáme šikovného odborníka na pozíciu Inžinier kvality.

Na tejto pozícii si viem predstaviť aj juniornejšieho kandidáta s minimálne 2-3 ročnými skúsenosťami na obdobnej pozícii, ideálne z prostredia automotive.

Predpokladom pre úspešné zvládnutie tejto pozície sú vedomosti, zručnosti a znalosti ktoré sú špecifické pre Inžiniera kvality, t.j. fungovanie v súlade s IATF 16949 certifikátom, zákaznícky/interný APQP dohľad, proces FMEA, vypĺňanie 8D reportov, Ishikawa diagram, nástroje SixSigma a pod.

Kandidát na tejto pozícii sa riadi pokynmi Manažéra kvality, ktorým je jeho priamym nadriadeným a tak isto aj internými procesmi. Nie je to manažérska pozícia, (takže priamo neriadi žiadnych podriadených), no spracúva informácie od Qality lídrov, ktorí majú na starosti zbieranie prvotných informácií o prípadných odchýlkach a následne hľadá riešenie.

Medzi typické činnosti patrí:
- asistovanie vo vývoji zákazníckych návrhov a požiadaviek (kreslenie definícií, tolerancií, štandardov)
- identifikovanie rizík projektov z hľadiska kvality
- denná komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- Riešenie prípadných reklamácií, vzorkovanie
- nastavenie prototypu, kvalitárska kontrola predsériovej a sériovej produkcie a inšpekčné činnosti,
- príprava a vedenie zákazníckych/interných auditov a kontrolných návštev
- sledovanie reportov technikov kvality, interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov vyplývajúcich z kontroly kvality
- denná komunikácia s oddelením výroby
(pomer práce vo výrobe a v kancelárii je cca 40:60)
- cca 3x do roka zahraničné služobné cesty

- práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou a možnosťou dlhodobo perspektívnej spolupráce
- silná a stabilná spoločnosť rodinného tipu, s cieľom neustále rásť a rozvíjať sa
- zamestnávateľ obzvlášť podporuje tréningy (či už odborné alebo soft-skills školenia) a rôzne vzdelávacie aktivity
- tímová spolupráca aj komunikácia vybudovaná na vysokej úrovni
- firma veľmi silno orientovaná na bezpečnostné pravidlá
- príspevok do 3. piliera
- team-buildingové aktivity

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná medzinárodná spoločnosť etablovaná na globálnom trhu už viac ako 35 rokov a pôsobí v oblasti výroby tepelnoizolačných krytov pre automobilový sektor. Vyznačuje sa inovačnou silou, trvácnosťou hodnôt, otvorenosťou voči svetu a tradíciami, čím sa rozvinul na úspešnú, medzinárodne pôsobiacu skupinu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- proaktívnosť, chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa, vysoká mieru zodpovednosti, zmysel pre detail, komunikatívnosť
- vzdelanie technického zamerania
- skúsenosti s riadením kvality v automotive spoločnosti
- veľmi vítaná je zručnosť a orientácia v SAPe a príslušných moduloch kvality.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4325520  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac