Lektor v oblasti automobilového vzdelávania (odborná príprava a poradenstvo)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý patrí medzi najväčších a najskúsenejších poskytovateľov vzdelávania v oblasti automobilového priemyslu, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Lektora/Školiteľa značky ŠKODA na Slovensku.

Pokiaľ je svet automobilov Vašou vášňou a viete sa s ňou podeliť aj s ostatnými, ste pre nás tým správnym kandidátom.

Je to ideálna príležitosť pre človeka, ktorý sa vždy zaujímal o novinky v oblasti automobilov, vyzná sa v nich aj po technickej stránke (nemusí byť úplný odborník), rád komunikuje s ľuďmi a hľadá uplatnenie v dynamickom a kreatívnom prostredí.

Kandidát na tejto pozícii bude mať na starosti:
- zabezpečenie komplexného vzdelávania – či už klasické skupinové školenia v školiacom stredisku v Nitre (približne pre 15 ľudí) alebo online formou
(v prípade klasického školenia v priemere 3 dni v týždni)
- tvorba konzultačných modulov, webinárov a e-learningu
- práca s digitálnymi technológiami (aplikácie, mobilné zariadenia, konektívne služby a pod.)
- produktové školenia pri príležitosti uvádzania nových modelov
- realizácia poradenských akcií v rámci celého Slovenska (napr. autosalóny)
- vzdelávacia podpora predaja a procesov v oblasti elektromobility
- pracuje úplne samostatne (po zadaní úloh od koordinátora)

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného predajcu, ktorému sa už jeho práca stáva monotónnou a potrebuje sa posunúť vpred, alebo aj mladého dynamického obchodníka, ktorého víziou je stať sa lektorom, no zatiaľ nenabral odvahu, aby túto možnosť vyskúšal.

Zamestnancovi bude po nástupe poskytnuté komplexné dlhodobé zaškolenie (na začiatku aj Čechách) ohľadom znalosti produktu, metodiky aj trénerských zručností.

• Atraktívna a kreatívna prácu (pre zn. ŠKODA)
• Plný home office a časovú flexibilitu
• 25 dní dovolenky
• Využívanie firemného vozidla ŠKODA, aj na súkromné účely
• Práca v neformálnom, kolegiálnom a dynamickom tíme
• Interné a externé školenia a neustály odborný a osobnostný rast a rozvoj

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je významná spoločnosť, ktorá je v rámci medzinárodnej skupiny jedným z najväčších a najskúsenejších poskytovateľov vzdelávania.
Vďaka viac ako 25 ročným skúsenostiam so vzdelávaním v automobilovom priemysle využívajú ich know-how vo všetkých oblastiach zákazníckej spokojnosti, predajných a popredajných procesov, ľudských zdrojov, marketingu, produktových prezentácií a mnoho ďalších.
Vzdelávacie akcie dodávajú „na kľúč“ od zadania až po realizáciu, so zameraním na kvalitu a metodickú rozmanitosť, vždy v súlade s potreba a strategickými cieľmi zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca/školiteľ

Počet rokov praxe

2

• lektorské predpoklady, prezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie
• nadšenie, energia, drive, chuť neustále sa vzdelávať
• vzťah k digitálnym technológiám a ich využívaniu
• schopnosť získavať znalosti a následné školiť v oblasti procesov a systémov (vrátane IT) používaných v autosalónoch
• znalosť MS OFFICE na úrovni pokročilejšieho používateľa
• znalosť prostredia predajcov automobilov

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4320934  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac