Vedúci prevádzky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500 € a viac (základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Vedúci prevádzky s priemyselným tovarom.

Naším klientom je stabilná a dlhodobo úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na predaj produktov v oblasti VODA, PLYN, KÚRENIE a SANITA (inštalačný materiál, radiátory, kotly, ...). Spoločnosť je rodinného typu, kde sú otvorené vzťahy a pohodová a priateľská atmosféra.

Vedúci prevádzky na tejto pozícií má na starosti kontrolu a koordináciu tímu skladníkov, riadenie a udržiavanie skladu ako aj priamy predaj tovaru zákazníkovi na predajni (najmä inštalatéri, kúrenári, vodári a pod.)., objednávanie tovaru z centrály, následné naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru zo skladu až po rozvoz tovaru zákazníkom.

Kandidát zodpovedá za plnenie všetkých vyššie uvedených úloh pričom všetky sa na základe dohody rozdelia medzi pracovníkov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícií patrí:
- sledovanie dopytov na tovar (firma má vlastný software na skladové hospodárstvo)
- preverenie dostupnosti požadovaného tovaru na internom sklade,
- objednávanie a naskladnenie tovaru z centrály / centrálneho skladu,
- predaj zákazníkom priamo na predajni,
- zastupovanie kolegu v prípade potreby – práca v sklade, rozvoz objednávok a pod.
- aktívna komunikácia s (potenciálnymi) zákazníkmi s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar

Na tejto pracovnej pozícií si vieme predstaviť človeka, ktorý má skúsenosti s vedením ľudí, je technicky zdatný a má skúsenosti s predajom a prácou v sklade.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, v rámci ktorého absolvuje úvodné školenie, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, s produktami a pod.

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu,
- vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie,
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce výkon (fix + pohyblivá zložka mzdy),
- zamestnanecké zľavy,
- pracovné oblečenie,
- priateľská a otvorená firemná kultúra,
- a mnoho ďalších benefitov.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát na tejto pozícii je človek s technickým myslením ktorý sa nebojí prevziať zodpovednosť, s proaktívnym prístupom a so schopnosťou rozpoznať obchodnú príležitosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4275847  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac