Hľadáme šikovného servisného technika

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/Podľa dohody
900 - 1 700 EUR/mesiacPlat sa skladá zo základnej zložky a odmeny za dochádzku. Okrem toho svoj základný príjem môžete výrazne ovplyvniť príplatkami za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Máme ponuku šitú na mieru pre servisného technika, ktorý má rád rôznorodú a dynamickú prácu.*

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, servisom a predajom umývacích liniek a zariadení pre osobné a úžitkové vozidlá, hľadáme nového kolegu na pozíciu servisného technika umývacích liniek.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý zapadne do dobrého tímu a hľadá spoločnosť, kde vládne otvorená komunikácia a dodržiavanie dohôd je na prvom mieste. Ideálny kandidát je šikovný a zručný s technickým myslením, ktorý nemá problém sadnúť za volant. Je spoľahlivý, dôkladný, komunikatívny a flexibilný. Má rád dynamickú prácu, pri netradičných poruchách si vie nájsť cestu a vyriešiť každý problém. Je samostatný, ale zároveň vie ťahať s kolegami za jedno lano. Potrebná je pre nás aj bezúhonnosť a odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21-22 (akceptujeme aj kandidátov, ktorí nemajú vyhlášku).

*Pôsobiskom nového kolegu je celé Slovensko, pričom cesty sú plánované tak, aby ste nemuseli prespávať mimo domov. Centrála spoločnosti je v Banskej Bystrici, odkiaľ budete každý deň vychádzať.*

Náplňou práce na takejto pozícii je hlavne:
- každodenný výjazd na miesto práce,
- servis zariadení umývacej linky,
- spolupráca s kolegom (tím 2 ľudí na každý výjazd),
- komunikácia so zákazníkom, s vedením,
- víkendová pohotovosť podľa dohody.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam. Oporou Vám v začiatkoch budú aj Vaši kolegovia.

- 13. a 14. plat,
- možnosť siahnuť si na polročné bonusy,
- preplácanie všetkých nadčasov,
- práca v rodinnej firme,
- práca s modernými prístrojmi,
- spoľahlivé motorové vozidlo vybavené všetkým potrebným pre servisný zásah,
- dodržiavanie dohôd a termínov výplaty,
- dynamická práca.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou, servisom a predajom umývacích liniek a zariadení pre osobné a úžitkové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívny šofér,
- technické myslenie,
- flexibilita,
- vyhláška podľa §21-22,
- bezúhonnosť.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4242903  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac