Zdravotná sestra na očnej klinike - inštrumentárka s nadštandardným príjmom

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/Podľa dohody
2 000 EUR/mesiacVaša základná odmena bude 1.500eur v čistom + ďalšie odmeny až do výšky 1.000eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť ako zdravotná sestra a chcete sa profesijne posunúť?
Myslíte si, že v zdravotníctve sa nedá zarobiť?
Vyskúšajte skvelú ponuku nášho klienta.

Pre špičkovo vybavenú očnú kliniku hľadáme zdravotnú sestru, ideálne s praxou ako inštrumentárka.

Klinika ponúka najrozsiahlejšie služby v oblasti mikrochirurgie oka na Slovensku. Disponuje najmodernejšou laserovou technológiou a excelentným odborným tímom s dlhoročnými skúsenosťami. Ak sa chcete stať súčasťou tímu skvelých odborníkov, no hlavne dobrých kolegov, neváhajte sa prihlásiť. Výhodou je priateľská atmosféra a skutočne nadštandardné zárobky.

V prostredí kliniky a v spolupráci s ďalšími kolegami budete v rámci starostlivosti o pacienta pracovať na vysoko špecializovanom pracovisku. Budete sa starať o klientov a asistovať na operačnej sále očnej kliniky, zodpovedať za pripravenosť operačných sál a jednotlivých nástrojov, pracovať s dokumentáciu v elektronickej a papierovej podobe a starať sa o objednávanie pacientov a bežnú administratívu.

Samozrejmosťou je možnosť pravidelne sa vzdelávať v rámci kliniky i mimo nej a účasť na kongresoch.

Ak ste absolventka, nevadí, máme skúsenosť aj s adaptáciou akčných nováčikov, ktorí majú chuť na sebe pracovať.

- práca na zabehnutej klinike s výbornou reputáciou
- nadštandardné ohodnotenie formou odmien a príplatkov
- práca s najnovšími technológiami v oblasti chirurgie oka
- mimoriadne dobrá firemná kultúra
- výborné vzťahy na pracovisku
- možnosť odborného rastu

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva prinajmenšom z 2 kôl, pričom 2. kolo je realizované u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je špičková očná klinika s výbornými výsledkami v oblasti operácií oka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- tímovosť
- ľudský prístup
- zodpovednosť, samostatnosť
- profesionalita

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4234921  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac