Predajca priemyselného tovaru/Skladník

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiacod 1 250 € a viac (základná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta (spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na predaj produktov v oblasti VODA, PLYN, KÚRENIE a SANITA), hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Predajca priemyselného tovaru/Skladník.

Predajca pracuje na pobočke / predajni, kde jeho hlavnou úlohou je priamy predaj zákazníkovi (najmä inštalatéri, kúrenári, vodári a pod.).

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícií patrí:
- sledovanie dopytov na tovar (firma má vlastný software na skladové hospodárstvo)
- preverenie dostupnosti požadovaného tovaru na internom sklade,
- objednávanie a naskladnenie tovaru z centrály / centrálneho skladu,
- predaj zákazníkom priamo na predajni,
- zastupovanie kolegu v prípade potreby – práca v sklade, rozvoz objednávok a pod.
- aktívna komunikácia s (potenciálnymi) zákazníkmi s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar
- inventarizácia skladových zásob

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s predajom a je technický zdatný.

Po nástupe na pozíciu prejde vhodný kandidát potrebným zaučením, v rámci ktorého absolvuje úvodné školenie, zoznámi sa s fungovaním prevádzky, so systémom práce, s produktami a pod.

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu,
- vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie,
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce výkon (fix + pohyblivá zložka mzdy),
- zamestnanecké zľavy,
- pracovné oblečenie,
- priateľská a otvorená firemná kultúra,
- a mnoho ďalších benefitov.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je stabilná spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na predaj produktov v oblasti VODA, PLYN, KÚRENIE a SANITA (inštalačný materiál, radiátory, kotly, ...).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát na tejto pozícii je človek s technickým myslením
s proaktívnym prístupom a so schopnosťou rozpoznať obchodnú príležitosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4219125  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac