IT Analytik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiacMzda je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu IT analytik pre projekty elektronickeho podpisu.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zisťovanie a špecifikácia požiadaviek zákazníka a ich následná interpretácia implementačnému tímu daného SW (programátori, testeri). Ide najmä o oblasť počítačovej bezpečnosti, (kvalifikovaného) elektronického podpisu.

Produkty sú:
- klientske aplikácie pre operačné systémy Windows, macOS, GNU/Linux a pre platformy .NET a Java
- serverové aplikácie, komponenty a informačné systémy pre OS Windows, platforma .NET
- webové aplikácie a služby
- custom aplikácie pre zákazníka, ale aj krabicový software pre retail

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- identifikácia požiadaviek zákazníka,
- analýza a špecifikácia požiadaviek zákazníka (tvorba analytických modelov),
- návrh riešenia pre zákazníka,
- odovzdanie analýz implementátorom a testerom,
- komunikácia so zákazníkom, programátormi, testermi.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme skúseného kandidáta, ktorý už pôsobil ako IT analytik.

V rámci adaptácie sa oboznámite ako s fungovaním spoločnosti, tak aj spôsobom práce a oporou Vám budú skúsení kolegovia na rovnakej pozícii, ako aj Váš priamy nadriadený.

- odborné vzdelávanie a rast (jazykové kurzy, odborné kurzy / semináre,..),
- flexibilná pracovná doba,
- rôzne odmeny a prémie,
- 13. plat,
- príspevok na DDS,
- rôzne teambuildingové akcie,
- príspevky na rôzne kultúrne / športové podujatia,
- firemné akcie pre rodiny s deťmi,
- ďalšie benefity budú vybranému kandidátovi predstavené na osobnom pohovore.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4215618  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac