Data specialist

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 EUR/mesiacMesačná mzda je v rozpätí 1200 - 1500 EUR (v závislosti od individuálnych skúseností a vzdelania kandidáta) + variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutia stanovených KPI za celý obrat spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista spracovania dát (Data specialist).

Naším klientom je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý dosahuje obrat približne 1 miliardu eur ročne a tým sa celosvetovo radí medzi najúspešnejšie spoločnosti vo svojom obore.

Podstatou pracovnej pozície je najmä práca s EXCELom (spracovanie a vyhodnocovanie dát, grafy, kontingenčné tabuľky)
Medzi typické činnosti patrí:
• Interakcia so SAP
• Dátová podpora marketingu
• Práca s dátami, tvorba reportov, prezentácií, podkladov do katalógu
• Denná spolupráca s manažmentom spoločnosti, predajom a marketingom

- náš klient ponúka perspektívnu prácu v stabilnom a úspešnom medzinárodnom koncerne
- priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy
- prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať

Vopred ďakujeme za každý zaslaný životopis. Výberové pohovory budú rozdelené na 2 kolá. Prvé kolo bude prebiehať s konzultantom personálnej agentúry. V 2. kole sa uchádzač stretne priamo so zástupcom klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonomika, obchod, stavebníctvo
• technické a logické myslenie
• precíznosť
• znalosť Excel – expert, programovanie vo visual basic je výhodou
• aktívna komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1-C2
• znalosť SAP výhodou
• vodičský preukaz skupiny B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4192779  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac