AWS developer

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď / dohodou
2 000 - 2 800 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je predmetom dohody a závisí od pracovných skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa tímu nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu AWS developer.

Naším klientom je úspešná a neustále sa rozvíjajúca IT spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj SW / aplikačných riešení v oblasti správy finančných aktív, digitálneho bankovníctva ako aj telemedicíny. Spoločnosť vyvíja riešenia na mieru a pre svojich zákazníkov poskytuje služby už viac ako 20 rokov.

Pri vývoji produktov využívajú aj platformu Amazon Web Services práve na vývoj takýchto aplikácií hľadáme do tímu posilu.
Vašou hlavnou úlohou teda bude:
- Vývoj na platforme AWS,
- Riešenie prevádzkových problémov pri vývoji,
- Diagnostika prípadných defektov a odstraňovanie chýb zistených pri testovaní,
- Reporting priamemu nadriadenému.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý:
- už má pracovné skúsenosti s platformou AWS (vývoj, AWS service Lambda, API GW, DynamoDB, Aurora, SWS, Kafka, EKS),
- ako aj s programovaním v Jave / Pythone,
- a pozná cloudové nástroje.

Uvítací balíček pri nástupe do firmy
Multisport karta
Pohyblivá pracovná doba
Pravidelné firemné akcie (firemné raňajky, teambuilding, novoročný večierok…)
Príspevok na verejnú dopravu
Príspevok na detský tábor alebo členstvo v registrovanom športovom klube
Zdravotná starostlivosť
SickDays
Príspevok na Hobby vzdelávanie
Príspevok na III. Pilier
Príspevok na stravovanie

....a okrem toho:
- zrelý pracovný kolektív, veľmi dobré vzťahy medzi kolegami a vedením spoločnosti
- priateľská a neformálna pracovná atmosféra
- práca na zaujímavých projektoch v oblasti telemedicíny a bankovníctva
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti (pojem fluktuácia je nám na míle vzdialený)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Skúsenosti s programovaním v Java a Python
• Skúsenosti s s vývojom na Amazon Web Service platforme
• Skúsenosti s AWS services Lambda, API GW, DynamoDB, Aurora, SQS, Kafka, EKS a inými
• Znalosti práce s GIT alebo inými SW repozitárnymi nástrojmi
• Znalosť Terraform, serverless alebo cloudových nástrojov

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4167142  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac