Konštruktér pre oblasť priemyselnej a čerpacej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná suma je závislá od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**Je konštrukcia tvojou profesijnou vášňou?**
**Hľadáš priestor pre inováciu a sebarealizáciu? **

Daj nám o sebe vedieť.

Zaujímavá pracovná príležitosť pre šikovného konštruktéra s inovatívnym myslením.

Do rodinnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti, ktorá pôsobí na domácom a zahraničnom trhu, vyvíja a vyrába čerpadlá svetovej kvality pre milióny používateľov na svete hľadáme šikovného konštruktéra so skúsenosťami v oblasti vývoja priemyselnej čerpacej techniky alebo konštruovaní zákazkových riešení, ktorý má vzťah k technike a chce byť súčasťou tímu, ktorý sa zaoberá vývojom a výrobou vlastných čerpadiel.

Hlavnou úlohou konštruktéra na tejto pozícii je spracovanie technickej dokumentácie v oblasti vývoja a výroby čerpadiel, návrh technického riešenia jednotlivých komponentov a jeho spracovanie do podoby výrobnej dokumentácie prípadne návrh konfigurácie čerpadiel na danú konkrétnu aplikáciu.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

• 3D modelovanie projektov (SolidWorks);
• Vývoj nových konštrukcií čerpadiel, podpora pri zavádzaní do výroby
• Návrh, resp. úprava výkresovej dokumentácie (SolidWorks, AutoCAD);
• Príprava technologických schém;
• Technická podpora obchodného oddelenia pri navrhovaní riešení;
• Vlastný návrh výrobkov ako mobilné čerpacie agregáty, kapotované čerpacie stanice a ich neskoršia realizácia
• Riešenie možných problémov pri tvorbe konštrukcií
• Koordinácia montážnych pracovníkov pri kompletizácii navrhnutých riešení

Ideálny kandidát má skúsenosťami v oblasti konštruovania točivých strojov, súčiastok a strojných celkov , prípadne z oblasti tvorby dokumentácie zameranej napr. na TZB, potrubné systémy, kanalizácie a pod., ktorí poznajú a chápu princípy fungovania čerpacích staníc.

Počas adaptačného procesu bude úspešnému kandidátovi poskytnuté komplexné zaškolenie. Oboznámi sa nielen s fungovaním spoločnosti, ale aj s jednotlivými produktami, ktoré spoločnosť sama vyvíja a svoje know-how mu odovzdajú skúsení kolegovia i sám konateľ spoločnosti.

• práca pre stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti
• možnosť sebarealizácie pri budovaní svetového produktu
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení ( odborných konzultácií) organizovaných nielen na Slovensku ale aj v zahraničí
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete
• 13. plat
• finančný príspevok na jazykový kurz
• možnosť ubytovania
• firemné teambuildingové akcie

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná a prosperujúca slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na domácom a zahraničnom trhu ako uznávaný výrobca a dodávateľ najmodernejších komplexných systémov a produktov čerpacej a vákuovej techniky. Na Slovensku sa už viac ako 20 rokov radí medzi popredných lídrov, ktorí pôsobia v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

tchnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• Drive, samostatnosť, proaktivita
• Zodpovednosť a doťahovanie vecí do konca
• Technické vzdelanie napr. strojárske (hydraulické stroje, elektrické motory,), strojárske, chemické, materiálové (kov, plast, polymér) atď.
• Min. 3 roky skúseností na podobnej pozícii v technickom odvetví

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4162708  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac