Pracovník zlievárne - odlievač

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
6 EUR/hod.+ prémie. Výsledná mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

** Nebojíte sa manuálnej práce? **
** Chcete pracovať v stabilnej spoločnosti? **
** V strojárskom prostredí sa cítite ako ryba vo vode? **

Ak áno, hľadáme práve Vás! Pre nášho klienta, ktorým je významná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovníka v zlievárni - odlievača.

** Kandidát nie je len ďalším pracovníkom, ale parťákom do dobrého tímu. **

Čo budete Vašou úlohou na tejto pozícii?
• výroba odliatkov odlievaním zliatiny do foriem
• základné nastavenie zariadenia na odlievanie kovu, kontrola a údržba
• ošetrovanie kovových foriem, kontrola, obsluha strojov a zariadení pre výrobu
• posudzovanie kvality odliatkov - vizuálne
• určovanie chýb, ich náprava a vykonanie krokov na zamedzenie ich vzniku

Ide o prácu na 2 zmeny a výhodou sú voľné víkendy. Kandidát na tejto pozícii je manuálne zručný, má technické myslenie a plní zadania od svojho nadriadeného v súlade s predpismi. Výhodou je, ak vlastní preukaz žeriavnika, viazača bremien, obsluhovateľa plynových zariadení.

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečené potrebné zaškolenie prispôsobené jeho skúsenostiam.

• príplatky aj nad rámec Zákonníka práce
• popoludňajší príplatok
• práca na dve zmeny, voľné víkendy
• zvýšený príplatok za sťažené prostredie
• odmena za prítomnosť
• 13. plat a 14. plat
• zvýšený príplatok na stranu
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera
• prémie a iné benefity

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti rôznych hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného holdingu. Zákazníkmi nášho klienta sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Na tejto pozícii uvítame človeka, ktorý:
• je technicky a manuálne zručný
• je spoľahlivý a zodpovedný
• je šikovný

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4127166  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.