Stavbyvedúci

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 700 EUR/mesiaczákladný plat od 1700 - 2000 EUR nástup + kvartálne a ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient sa zaoberá výstavbou komerčných priestorov pre zákazníka na kľúč, teda od samotnej výstavby, predbežnej 3D vizualizácie predajných priestorov až po customizované POS riešenia v samotných predajniach zamerané prioritne na obchodné ciele zákazníkov. Samostatná realizácia stavieb je prostredníctvom osvedčených zazmluvnených externých subdodávateľov.

V súčasnosti hľadáme človeka na pozíciu Stavbyvedúci pre túto spoločnosť. Stavbyvedúci má na starosti komplexné zastrešenie stavby vrátane designu. Je osobne prítomný na stavbách po celej SR, práca v kancelárii v Senci predstavuje cca 15% pracovného času. Na mieste stavby má navyše podporu stavebného technika.

Medzi prevažné činnosti pracovného miesta patria:

· práca s personálom na stavbe, prideľovanie práce
· spolupráca a rokovania s ďalšími subjektmi (investori, subdodávatelia, prevádzkovatelia sietí, kompetentné úrady)
· kontrola vykonávania prác, plnenie časových harmonogramov
· priebežná kontrola nákladovosti stavby a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu a termínov
· vedenie potrebnej dokumentácie stavby

· spolupráca možná na HPP alebo živnostenský list
· motivačný systém kvartálnych a koncoročných odmien
· firemné auto, NTB, mobil
· bohatý sociálny program (dovolenky, sick days)
· teambuildingové firemné akcie
· jedinečná práca na prestížnych zákazkách

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2. kolo je realizované u klienta. Výsledok výberového pohovoru oznámime po ukončení procesu každému uchádzačovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

· SŠ alebo VŠ stavebná
· anglický jazyk a znalosť grafických programov je výhodou
· minimálne 3 roky praxe hlavne v komerčných stavbách (prosíme o doloženie prehľadu Vami realizovaných stavieb)
· ochota cestovať po celom Slovensku, prípadne do Čiech
· skúsenosti s vedením ľudí
· dobrá znalosť práce s PC
· vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4122929  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac