Hľadáme super sestry / bratov pre detský urgent II.typu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 972 EUR/mesiacS príplatkami pri 1.0 úväzku v nepretržitej prevádzke veľmi zaujímavá výsledná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta, ktorým je Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica hľadáme sestry do nepretržitej prevádzky, ktoré rozšíria tím novovzniknutého urgentného príjmu II. typu. Takéto urgenty sú na Slovensku len 2, preto je táto ponuka mimoriadne zaujímavá pre sestry, ktoré sa chcú okrem starostlivosti o detského pacienta venovať aj svojmu profesijnému rastu.

Ponuka je výnimočná hlavne pracovným prostredím, ktoré je kompletne nové a to po stránke priestorov ako aj materiálového vybavenia. Priestory sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie požadované štandardy a boli zároveň príjemné a priateľské k malým pacientom.

*Pre koho je táto ponuka určená?*
• pre každú sestru / brata, ktorej práca je zároveň poslaním a osud detského pacienta jej nie je ľahostajný
• pre sestry, ktoré štartujú svoju kariéru - začnite v top podmienkach
• pre sestry, ktoré sú unavené náročnými zmenami na oddeleniach s množstvom pridelených pacientov
• pre sestry, ktoré sa aktívne venujú svojej kariére a chcú ďalej profesijne rásť.

**Aká bude náplň práce?**
• starostlivosť o detského pacienta v špičkových podmienkach
• 100% starostlivosť o deti na urgente II. typu, ktorý vytvára priestor na komplexné ošetrenie a doliečenie pacienta
• záchrana toho najcennejšieho, čo máme - našich detí

***Prečo by ste sa mali nad touto ponukou zamyslieť?***
• lebo ste unavená / unavený z aktuálnej situácie a chcete lepšie podmienky pre výkon svojho poslania
• lebo v Detskej fakultnej nemocnici nebude len číslo, ale človek
• lebo je pre Vás pripravená perfektná adaptácia
• lebo budete v kolektíve, do ktorého sa budete tešiť.

Všetky ostatné podmienky Vám budú prezentované na osobnom pohovore.

• príjemné a priateľské prostredie
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• možnosť rozšíriť si vzdelanie
• skvelý kolektív
• ochotné a diskutujúce vedenie
• kvalitný adaptačný proces
• výhoda nových priestorov a špičkového vybavenia
• zvládnuteľné množstvo pacientov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujem za Váš životopis, ozveme sa každému kandidátovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Banskej Bystrici je špičkové zariadenie svojho typu. Poskytuje komplexnú starostlivosť o detského pacienta. Vykonáva zdravotnícke úkony a poskytuje liečbu, ktoré sú jedinečné v rámci celej SR. V nemocnici pôsobí mimoriadne zohratý a profesionálny tím odborníkov, ktorí sú pripravení novým kolegom pomôcť pri adaptácii a aj ďalšom profesijnom raste.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov a kandidátky s pozitívnym vzťahom k detskému pacientovi.
Ideálna sestra / brat na tejto pozícii je:
- profesionál vo svojom odbore
- komunikatívny a priateľský
- tímový hráč
- zodpovedný a spoľahlivý

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4107300  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 972 EUR/mesiac