Interiérový dizajnér - odborný predajca (M/Ž)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVaša finálna odmena bude zložená z fixnej mzdy a provízií za predaj. Nástupná mzda bude po ukončení doby adaptácie upravená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho výnimočného klienta zo sveta luxusných dekoratívnych látok, tapiet a dekorácií hľadáme špecialistu na komunikáciu s klientom, podmienkou je zmysel pre estetiku a prax v interiérovom dizajne.

Ak máte dizajn v krvi a dokážete krásnymi látkami (a inými dekoráciami) zútulňovať interiér klientov, táto ponuka je šitá presne pre Vás. Táto práca v žiadnom prípade nie je rutinná a každý deň je iný ako ten predošlý.

Do nového "show room" hľadáme vhodných kandidátov, ktorí vedia poradiť našim klientom s výberom vhodného spôsobu tienenia do ich interiérov. Klienti spoločnosti sú zvyknutí na komplexný servis od poradenstva, cez výber vhodných materiálov a doplnkov, zameranie až po realizáciu. Počas celého procesu s klientom prebieha aktívna komunikácia a naozaj platí, že klient je na prvom mieste.

Vašou úlohou na pozícii Interiérového dizajnéra bude najmä:
• komunikácia s klientami v show room-e
• poradenstvo, ktorému predchádza dokonalá znalosť ponúkaných materiálov
• vybavovanie objednávok (pracujeme so špičkovým objednávkovým systémom)
• vybavovanie mailovej komunikácie
• starostlivosť o vizuál show room-u
• vybavovanie a kontrola zásielok
• práca v teréne u klienta (zameranie, montáž)
• príprava cenových ponúk
• plánovanie montáží
• komunikácia s montážnym tímom a ostatnými kolegami

Čo získate, ak sa rozhodnete pre túto pracovnú ponuku?
Okrem motivujúceho finančného ohodnotenia, získate aj:
• možnosť pracovať s mimoriadne kvalitnými materiálmi od tých najlepších výrobcov
• kvalitnú adaptáciu na všetky systémy, s ktorými budete pracovať
• skúsenosť s komunikáciou s top klientami
• dynamickú prácu, v ktorej každý deň je iný
• skvelé pracovné prostredie v novo vzniknutých priestoroch
• možnosť pracovať nielen v show room-e, ale pôsobiť aj v teréne u klientov
• možnosť neustále sa zlepšovať v danej oblasti

Ďakujeme za zaslanie životopisu. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou, 2.kolo je u klienta. Vyrozumenie o výsledku výberu dostane každý kandidát po ukončení výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa venuje obchodovaniu s luxusnými textilnými dekoráciami. Zastupuje mnohých výrobcov textílií, ktorí sú lídrami vo svojej oblasti. Výhodou spoločnosti je systém práce a kvalita prevedenia šitia spolu s perfektnou montážou a následnými servisnými službami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii sa uplatní kandidát / kandidátka:
- zodpovedná
- systematická, s dobrým plánovaním času
- s dobrým vkusom a zmyslom pre detail
- komunikatívna
- dynamická a akčná
- ktorá sa chce neustále zlepšovať
- ktorá dokáže prijať spätnú väzbu
- s profesionálnym prejavom a výbornými komunikačnými zručnosťami

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4101803  Dátum zverejnenia: 13.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac