Manažér internej logistiky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta. Výšku mzdy si kandidát môže ovplyvniť výkonovými ukazovateľmi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti strojárenstva hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu interného logistu. Náš klient sa venuje špecifickej výrobe a preto kandidát na tejto pozícii musí mať dostatok praktických skúseností so strojárskou spoločnosťou. Okrem toho očakávame kandidáta, ktorý je ochotný žiť s firmou a je dostatočne agilný v riadení jemu zverených procesov.

Manažér internej logistiky má perfektné know-how pri riadení toku materiálov a výrobkov naprieč celou spoločnosťou. Rozumie procesu výroby, dokáže zabezpečiť potrebný materiál v čase, kvalite a množstve na správnom mieste vo výrobnom reťazci.

Na dennej báze riadi chod materiálu a tým zabezpečuje bezproblémový priebeh výroby (pozná vnútorný subdodávateľský reťazec). Okrem operatívneho riadenia dokáže vidieť veci v širších súvislostiach, prichádza s nápadmi na optimalizáciu a zlepšovanie interných logistických procesov. Má pod kontrolou zoraďovanie výroby a je dostatočne flexibilný a kreatívny v riešeniach vzniknutých aktuálnych situácií s prihliadnutím na výrobný proces. Dokáže vidieť slabé miesta v materiálovom toku a okamžite prijíma nápravné riešenia. Je detailista, ktorý svoju prácu dokonale ovláda a robí ju s nadšením. Je zameraný na proces a tento neustále podrobuje analýze a vylepšuje ho s cieľom dosiahnuť požadovaný výsledok.

Aj keď priamo neriadi tím, dokáže efektívne komunikovať s kolegami na jednotlivých úsekoch. Je prirodzenou autoritou a ľudia sa na neho obracajú s dôverou v otázkach, ktoré spadajú do jeho pôsobnosti.

Interný logista pracuje na 1 zmenu, 5 dní v týždni. Ak si to situácia vyžaduje, nemá problém svoju pracovnú dobu prispôsobiť aktuálnej situácii vo výrobe.

Pre nového kolegu máme zabezpečenú adaptáciu v dostatočnej kvalite a dĺžke.

- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- možnosť získania a upevnenia zručností v oblasti internej logistiky
- zabezpečená perfektná adaptácia počas 6 mesiacov až 1 roka
- zamestnanecké benefity nad rámec štandardu
- motivujúce ohodnotenie
- príjemné prostredie

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. S vybranými uchádzačmi bude realizovaný pohovor v personálnej agentúre, následné kolá budú u nášho klienta. Vyjadrenie po ukončení výberového procesu dostanú všetci kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť, ktorá sa venuje produkcii špecifických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kandidát na tejto pozícii musí byť najmä:
- detailista
- mimoriadne zodpovedný
- s výbornou kombinatorikou
- znalý v oblasti výrobných postupov a procesov
- schopný uvažovať nad rámec zaužívaných postupov
- schopný vidieť príležitosť
- zdieľny a otvorený
- samostatný a zodpovedný
- schopný prijať rozhodnutie

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4058139  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac