Výkonná asistentka pre konateľa spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacNástupný plat bude závisieť od predchádzajúcej praxe a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu hľadáme šikovnú ASISTENTKU konateľa spoločnosti. Naša nová kolegyňa bude okrem bežných administratívnych činností pravou rukou vedenia spoločnosti pri riadení projektov a obchodných aktivít.

Vhodná kandidátka je samostatná s prirodzenou autoritou a dokáže komplexne zastrešiť celý obchodný proces. Hľadáme asertívnu osobnosť, ktorá má výborné komunikačné zručnosti a nebojí sa jednať s klientami na úrovni Top manažmentu pri "dotiahnutí" obchodu po administratívnej stránke.

Naša nová kolegyňa bude zodpovedná najmä za:

• zabezpečenie bežnej prevádzky kancelárie
• vypracovanie cenových ponúk
• vybavovanie požiadaviek klientov
• sledovanie priebehu projektov
• riadenie kalendára konateľa spoločnosti
• administratívna podpora konateľa spoločnosti
• príprava podkladov na stretnutia s obchodnými partnermi pre konateľa
• spolupráca s tímom konzultantov.

Našej novej kolegyni poskytneme priateľské zázemie a pomoc pri zaúčaní.

• priateľská, príjemná atmosféra;
• možnosť dlhodobo perspektívnej spolupráce;
• flexibilný pracovný čas;
• možný kariérny rast;
• vzdelávanie v oblasti HR procesov a recruitingu;
• ďalšie bonusy budú do detailu prezentované na pohovore;

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl. Odpoveď dostane po ukončení výberového procesu každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sme personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• samostatnosť
• zodpovednosť
• znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je nevyhnutá
• motivácia na sebe pracovať
• projektové myslenie
• výborné komunikačné zručnosti
• tímový hráč

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4057667  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac