Agronóm

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe a preukázaní odborných kvalít prehodnotenie základnej mzdy, možnosť vyplácanie iných druhov odmien a bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý podniká v oblasti agropodnikania, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu "Agronóm - špecialista rastlinnej výroby".

Náš klient podniká v oblasti rastlinnej a živočíšnej výroby vo viacerých moderných a rozvíjajúcich sa prevádzkach.
Hlavnou pracovnou náplňou agronóma je zabezpečenie činností súvisiacich s prípravou a pestovaním poľnohospodárskych rastlín a rastlinnej výroby. Medzi hlavné činnosti patrí:
- zabezpečovanie, riadenie a organizovanie práce zamestnancov na úsekoch rastlinnej výroby v rámci podnikateľskej skupiny,
- zodpovednosť za používané technologické postupy,
- zabezpečenie optimálneho uskladňovania plodín,
- kontrola a zabezpečovanie agrotechnických termínov, využívanie pôdneho fondu,
- vedenie prevádzkovej dokumentácie,
- spracovanie reportov, hlásení, štatistík príslušným úradom,
- úzka spolupráca s ostatnými úsekmi.

Na uvedenej pozícii môže nájsť svoje uplatnenie skúsený špecialista alebo začať svoju kariéru aj absolvent vysokej školy poľnohospodárskej, ktorý má dobré organizačné schopnosti, vysokú mieru zodpovednosti, flexibility, je dôsledný, komunikatívny a cieľavedomý.

Dobré počítačové zručnosti sú samozrejmosťou, výhodou znalosť programu ISAT, alebo SKEAGIS.

Farma je moderná dobre vybavená pre zamestnancov, poskytuje možnosť ubytovania aj pre rodinu, zamestnanie partnera zamestnanca je samozrejmosťou.

- práca v modernej stabilnej spoločnosti
- príjemné a podnetné prostredie
- možnosť ubytovania (aj s rodinou)
- možnosť zamestnania partnera zamestnanca
- ostatné benefity budú prezentované na pohovore

Ďakujeme Vám za reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 2.kolo bude realizované u klienta. O výsledku výberového procesu informujeme všetkých kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Hlavnou činnosťou nášho klienta sú poľnohospodárske práce, ktorých cieľom je pestovanie kvalitných krmovín pre zvieratá. Spoločnosť hospodári na vlastných pozemkoch. Časť úrody je štandardne určená na kŕmenie chovaných zvierat a časť smeruje na predaj konečnému spotrebiteľovi. História spoločnosti sa začala písať v roku 1995 kedy okrem poľnohospodárstva spoločnosť začala pomáhať znovu oživovať ovčiarsku tradíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý je:
- akčný a dynamický
- má veľmi pozitívny vzťah k poľnohospodárstvu
- zodpovedný
- chce sa neustále vzdelávať a sledovať aktuálne trendy

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4041585  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac