Low-code developer (platforma Metada)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 400 EUR/mesiacUvedená základná zložka mzdy je minimálnou hodnotou a môže byť vyššia ako uvedená, v závislosti od špecifických znalostí a skúseností kandidáta. Mzda je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Low-code developer (Metada).

Naším klientom je menšia slovenská spoločnosť (cca 25 IT špecialistov), ktorá realizuje IT riešenia v oblasti zabezpečenia personalizovanej a obojsmernej komunikácie, či už marketingovej alebo transakčnej, cez rôzne digitálne komunikačné kanály (e-mail, FB, sms a pod.). Zákazníkmi nášho klienta sú spoločnosti najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva či rôzne správcovské spoločnosti.

Na tejto pozícii budete participovať na vývoji / prispôsobovaní core produktu - komunikačný nástroj, ktorý umožňuje zákazníkom nášho klienta komunikovať so svojimi koncovými zákazníkmi.

Vývoj tohto nástroja je postavený na low-code / model driven developmente, na platforme od spoločnosti Metada. To znamená, že väčšinu času budete namiesto tradičného „ručného“ programovania vytvárať technické riešenia prostredníctvom grafických používateľských rozhraní a konfigurácie. Písanie kódu je minimálne, hlavne na frontende.

Budete súčasťou tímu 3 developerov a medzi Vaše typické aktivity bude patriť:
- Práca v low-code development systéme Metada – model driven development,
- Programátorské práce podľa zadania,
- Aktívna komunikácia a spolupráca s tímom vývojárov.

Náš klient Vám poskytne plnú podporu skúsenejších kolegov, ktorí Vám odovzdajú všetky potrebné informácie pre výkon Vašej práce.

Táto pozícia je kombináciou programátorských a analytických zručností, nakoľko samotný vývoj je tvorený ako z kódu (frontend), tak aj z grafických modelov (analytická časť).
Preto na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý:
- Buď má skúsenosti z prostredia analytiky a základné znalosti programovania (SQL, JS prípadne Java, C, C++ alebo iný programovací jazyk.)
- ALEBO už má nejaké skúsenosti z oblasti programovania a hľadá príležitosť na posun smerom k analýzam.

- Zaujímavá práca na zaujímavých projektoch z oblasti digitalizácie,
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu (home office) po dohode s manažérom
- stravné lístky v sume 3,83 € plne hradené firmou
- dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
- lístky na hokejové zápasy, vstupy do wellness
- firemné podujatia pre utuženie vzťahov
- MultiSport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavný záujem. Každého uchádzača budeme kontaktovať so spätnou väzbou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- základy Javascript a/alebo ďalšieho programovacieho jazyka (napr. Java, C++, C#)
- základy SQL
- základy XML
- ovládanie základných design patterns
- analytické a logické myslenie, schopnosť riešiť problémy

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4031840  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac