Referent/ka logistiky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od úrovne schopností a skúseností kandidáta. Ďalšie bonusy budú do detailu prezentované na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemného tímu nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta /ku na pozíciu Referent/ka logistiky a malopredaja s miestom výkonu práce vo Vlkanovej.
Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nerezového a hliníkového materiálu – oceľové plechy, trubky, profilová oceľ, hliníkové profily a iné.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zabezpečenie prepravy tovaru k zákazníkom na dennej báze, spravovanie avizácie o preprave - komunikácia s prepravcami a objednávanie prepravy.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii bude patriť:

• zabezpečenie prepravy tovaru k zákazníkom na dennej báze
• pravovanie avizácie o preprave a komunikácia s prepravcami, objednávanie prepravy, príprava optimálneho trasovania
• kontakt zo zákazníkmi – malopredaj
• obsluha e-kasy a fakturácia
• vyhľadávanie nových možností a dodávateľov za účelom zníženia nákladov na prepravu
• spracovanie atestov ich evidencia a distribúcia zákazníkom
• zabezpečenie a jednotný formát baliacich predpisov a distribúcia na sklad
• abezpečenie fotodokumentácie balenia materiálu pred expedíciou - individuálne na základe nariadenia VR
• práca s podnikovým informačným systémom
• zodpovednosť za zverený majetok spoločnosti
• plnenie pokynov nadriadeného
• komunikuje s ostatnými oddeleniami a so zákazníkmi spoločnosti – ústretovo, vecne, profesionálne a bez emočného podfarbenia v komunikácii, bez akýchkoľvek poznámok, ktoré by sa mohli považovať za nevhodné v profesionálnej praxi, alebo ako urážajúce dôstojnosť človeka
• za každých okolností šíri dobré meno spoločnosti

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta , ktorý už má skúsenosti na podobnej obchodno-výrobne zameranej pozícii, prípadne skúsenosti v oblasti podpory predaja, má silnú pro klientsku orientáciu a zmysel pre zodpovednosť.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Kandidát takisto absolvuje produktové školenie a podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený ako v začiatkoch, tak aj počas ďalšieho pôsobenia.

• práca pre silnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť
• po skončení skúšobnej doby aj osobné ohodnotenie do výška 100Eur
• zaujímavá a rôznorodá práca s pevnou pracovnou dobou
• práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou atmosférou
• adaptácia na pracovnej pozícii zastrešená skúsenými kolegami
• stravné lístky a pitný režim
• teambuildingy a Vianočný večierok

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutníctvo, maloobchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Elektronická pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka so skúsenosťami, ktorý si vie prácu nielen organizovať, plánovať a kontrolovať, ale v prípade potreby má proaktívny prístup, vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia. Vie počúvať a rozmýšľa sám za seba.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4030242  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac