Obchodník (profi materiál a náradie pre stavebníctvo) Bratislava, Senec, Pezinok, Modra

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacmožnosť osobného ohodnotenia 300 EUR + bonusy za získanie nových zákazníkov a dosiahnutý obrat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodník.

Našim klientom je výrobno-obchodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj profi spotrebného materiálu a náradia hlavne pre stavebníctvo, automobilovú sféru a priemysel. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý dosahuje obrat približne 1 miliardu eur ročne a tým sa celosvetovo radia medzi najúspešnejšie spoločnosti vo svojom obore.

Podstatou pracovnej pozície obchodníka je predávať profesionálne výrobky rôznym zákazníkom (od živnostníkov až po väčšie firmy) hlavne v oblasti stavebníctva, ale aj elektrotechniky, plynu, kúrenia, inštalácií, údržby a pod.

Medzi typické činnosti obchodníka patrí:
- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o už existujúcich
- pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb a následné poskytnutie odborného poradenstva / riešenia, čo zahŕňa návštevy priamo v ich prevádzkach
- súčasťou odborného poradenstva je odprezentovanie a aj reálne predvedenie produktov spoločnosti
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov, ktorá napomáha k zvyšovaniu svojich obratov
- absolvovanie stanoveného plánu stretnutí

Obchodník na tejto pozícii má pridelený región, ktorý dlhodobo funguje a už na začiatku dostane portfólio aktívnych klientov. Svoju prácu vykonáva prevažne v teréne.

Vybraný kandidát bude mať pri svojej práci podporu tímu na centrále, ako aj oblastného vedúceho predaja, ktorý svojim ľudským prístupom pomáha vo firme vytvárať priateľskú a rodinnú atmosféru. Samozrejmosťou sú pravidelné porady, školenia a konferencie k ponúkanému sortimentu.

- náš klient ponúka perspektívnu prácu v stabilnom a úspešnom medzinárodnom koncerne
- spoločnosť si zakladá na kvalite svojich produktov a dbá na spokojnosť svojich zamestnancov
- priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy
- portfólio aktívnych zákazníkov hneď od začiatku
- zaručená základná mzda a možnosť vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkoch /šikovný obchodník aj 2000 EUR mesačne/
- dôkladné zaškolenie a 2 x za rok školenie mimo firmy
- každé 3 roky nový služobný automobil, ktorý je určený aj na súkromné použitie
- moderné pracovné podmienky (súčasťou štandardného vybavenia je aj notebook pre elektronické spracovanie objednávok), smartphone
- prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre nášho klienta hľadáme v prvom rade človeka s technickým myslením, s darom komunikácie, s príjemným vystupovaním a so schopnosťou rozpoznať obchodnú príležitosť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4025370  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac