Operátor - obsluha CNC strojov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.mzda vrátane príplatkov cca 1000eur, podľa skúseností a aktivity kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je významná strojárska spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obsluha CNC strojov.
Jedná sa o prácu na zmeny, ktorá je vhodná aj pre absolventov a pre všetkých kandidátov, ktorí majú blízko k technike a strojárstvu. Aktuálne je trojzmenná prevádzka s perspektívou dvojzmennej v dohľadnej dobe.

Veľkou výhodou sú voľné víkendy.

Medzi hlavné činnosti na tejto pozícii patrí:
- príprava stroja
- vkladanie odliatkov
- upínane a meranie
- čistenie odliatkov
- korekcia stroja podľa potreby

Predchádzajúca prax na podobnej pozícii nie je podmienkou a preto je táto pracovná pozícia vhodná aj pre absolventov

Pre vhodných kandidátov sú pripravené tieto benefity:
- príplatky za víkendy, poobedné zmeny a pri práci na dvoch strojoch
- 13. a 14. plat
- príspevok do tretieho piliera - doplnkové dôchodkové poistenie
- darčekové poukážky
- zabezpečená strava
- v prípade potreby príspevok na ubytovanie
- časy zmien sú prispôsobené hromadnej doprave
- zabezpečená dôkladná adaptácia

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva minimálne z dvoch kôl, pričom druhé kolo bude realizované u klienta. Informáciu o výsledku výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našim klientom je úspešná a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti rôznych hliníkových odliatkov. Je súčasťou silného holdingu. Zákazníkmi nášho klienta sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v rôznych oblastiach. Väčšina produkcie smeruje na zahraničné trhy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na tejto pozícii:
- má technické myslenie
- je aktívny
- má chuť sa vzdelávať
- je manuálne zručný
- rád pracuje v tíme

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4024021  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.