Zubný lekár / lekárka

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 5 000 EUR/mesiacnástupný plat bude závisieť od Vašich skúseností, svoj príjem si môžete zvýšiť na základe výkonu. Váš príjem bude zhora neohraničený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient poskytuje svojim zubným lekárom priestory v novo zariadených ambulanciách s plným komfortom na výkon povolania. Lekár má k dispozícii okrem sestričky aj asistentku a recepčnú. Takže sa naozaj môže koncentrovať len na pacienta. O množstvo pacientov sa postará manažment ambulacie.

Ak ste lekár, ktorý sa chce koncentrovať na pacienta a nie na administratívu, ste pre nás ten pravý.

Hľadáme skúsených zubných lekárov / lekárky, ktorí svoje povolanie berú ako poslanie a spokojnosť pacienta je pre nich na prvom mieste. Zároveň sa chcú neustále zlepšovať so svojom povolaní.

Zubný lekár môže svoj príjem veľmi aktívne ovplyvniť množstvom a efektivitou výkonov, ktoré počas dňa zrealizuje.

Podmienky sa v týchto ambulanciách prispôsobujú vám, nie vy podmienkam.

V prípade, že ste začínajúci zubný lekár / lekárka s kratšou praxou, nevadí, vieme dať výbornú ponuku aj Vám.

Prácou pre nášho klienta získate:

- možnosť na 100% sa venovať svojej profesii bez zbytočných administratívnych a organizačných úkonov
- možnosť riadiť svoj čas
- ovplyvniť svoj príjem - príjem nie je zhora ohraničený
- kvalitné zázemie stabilnej a pacientami vyhľadávanej spoločnosti
- 100% podpora pri obslužných úkonoch zo strany ostatného personálu ambulancie
- špičkovo vybavenú ambulanciu
- možnosť vzdelávať sa

Ďakujeme za Vašu reakciu na náš inzerát. Informácie o výsledku výberového konania dostanú všetci uchádzači o túto pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Náš klient má sieť špičkových zubných ambulancií po celom Slovensku. Jeho snahou je poskytovať maximálnu kvalitu a komfort pre pacientov. Svoje služby v rámci Slovenska neustále rozširuje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Počet rokov praxe

3

- prax ako zubný lekár
- zručnosť v danom odbore
- príjemné vystupovanie
- skúsenosť s komunikáciou s pacientami

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022862  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac