Expert na CATIA - technický dizajnér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 750 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závislá od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti automotive hľadáme špecialistu, ktorý by pôsobil ako senior odborník pre CAD softvér - Catia.

Senior špecialista bude mať zodpovednosť predovšetkým za:

- nové projekty pomocou 3D modelu a 2D výkresov
- kontrolu a hodnotenie všetkých návrhov v spolupráci so simulačným oddelením
- optimalizáciu existujúcich produktov
- optimalizáciu odchýlok na základe výsledkov prototypových kovaní
- návrh a optimalizáciu zostáv pre jednotlivé fázy kovania hlavne v spolupráci o ostatnými príslušnými oddeleniami
- vytváranie kusovníkov a montážnych postupov pre oddelenie nákupu a výrobné oddelenie
- kontrolu vyrobiteľnosti nových produktov na základe 2D a 3D modelov

- práca v novom závode s nadštandardným vybavením
- možnosť získať dlhodobú prácu u stabilného zamestnávateľa
- 13.plat
- príspevok na III.pilier
- školenia
- zabezpečené stravovanie
- pripravená adaptácia

Ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom druhé kolo je realizované u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov. Priestory spoločnosti sú súčasťou nového priemyselného parku v Detve. Svojim zákazníkom ponúka kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu, čo sa prejavuje aj v stabilite a kvalite starostlivosti o zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Vhodný kandidát na tejto pozícii:
- je expert v používaní CATIA
- má VŠ vzdelanie strojárenského zamerania
- má znalosti v oblasti lisovania a tvárnenia kovov
- má prax v oblasti strojárenskej výroby nevyhnutná
- je komunikatívny a zodpovedný
- je rád súčasťou kolektívu, no svoje úlohy dokáže plniť aj samostatne.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022272  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac