Servisný technik - odborník na kamerové a bezpečnostné systémy

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacokrem fixnej odmeny máte možnosť zvýšiť svoj príjem rôznymi príplatkami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť dlhodobo úspešne etablovaná na slovenskom trhu v oblasti poskytovania IT služieb, hľadáme servisného technika so skúsenosťou s inštaláciou a údržbou bezpečnostných a kamerových systémov. Nový kolega bude súčasťou výborne fungujúceho tímu skúsených kolegov, ktorí Vám radi pomôžu pri prvých krokoch v spoločnosti a budete sa môcť na nich obrátiť s otázkami aj po dobe Vašej adaptácie.

Čo bude Vašou náplňou práce:
- inštalácia, údržba zabezpečovacích a kamerových systémov
- opravy inštalovaných zariadení
- komunikácia s klientom
- zaškoľovanie užívateľov na obsluhu Vami inštalovaných systémov
- denná komunikácia s obchodným oddelením a kolegami z technickej podpory
- spolupráca s obchodníkom - výmena informácií o klientoch
- aktívna ponuka produktov priamo u klienta (na základe jeho aktuálnych potrieb)

Kandidát na tejto pozícii si dokáže naštudovať manuál v anglickom jazyku.

Tešíme sa na kolegu, ktorý rád cestuje a pôsobí v teréne u klienta.

Na tejto pozícii dostanete príležitosť:
- byť súčasťou silného tímu odborníkov
- pôsobiť v stabilnej spoločnosti s bohatou históriou
- neustále sa vzdelávať
K dispozícii budete mať:
- služobné auto
- mobilný telefón a notebook
Okrem toho sa spoločnosť o Vás postará aj v oblasti relaxu a zdravia. Máte možnosť využívať výhody Multisport karty, teambuildingových aktivít a dní zdravia.

Ďakujeme za Vašu reakciu na našu pracovnú ponuku. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2.kolo je u klienta. Informáciu o výberovom procese dostane každý uchádzač.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače, ale aj zdravotníckej diagnostiky, meracích prístrojov. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 1992. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát:
- má skúsenosť s kamerovými a bezpečnostnými systémami
- § 21, 22
- je komunikatívny
- je rád v dennom kontakte s klientami
- je zodpovedný a spoľahlivý
- je dynamický
- je tímový hráč, no svoje úlohy dokáže plniť aj samostatne.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská, 12
974 01 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Krpelánová
Tel.: +421940654665
E-mail: poslať životopis
ID: 4014614  Dátum zverejnenia: 28.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac