Elektrotechnik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacFinálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a kvalít jednotlivých uchádzačov. Odmeny sú vyplácané v závislosti od splnenia firemných KPI a kvality a včasnosti odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše hlavné pracovné činnosti budú predovšetkým o spracovaní a dodržaní legislatívnych náležitostí v procese výroby smerom ku zákazníkovi. Je výhodou ak sa viete orientovať v cudzojazyčnej dokumentácii a prekladoch.

Aby ste mali predstavu čo sa od uchádzača na tejto pozícii očakáva:

○ tvorba návodov na obsluhu a údržbu liniek, katalógov a prislúchajúcej sprievodnej dokumentácie
○ vystavovanie Vyhlásení o zhode ES vyrobených zariadení, atestov, certifikátov materiálov
○ úprava elektrovýkresov
○ príprava podkladov pre revízneho technika VTZ
○ tlačenie a osadzovanie štítkov svorkovníc a predných dverí na všetky rozvádzače, ovládacie panely, spojovacie skrinky a pod.
○ označovanie a priradenie pohonov, motorov, frekvenčných meničov, čerpadiel, ventilov, prietokomerov pre konkrétnu lokalitu
○ vypracovanie zoznamu motorov, prevodoviek a frekvenčných meničov konkrétnej lokality
○tlačenie a lepenie štítkov na všetky vyrobené zariadenia,
○ objednávanie motorov, štítkov, el. zdrojov, svoriek, senzorov, tlačív, relé, pätíc na relé, spotrebného materiálu do tlačiarní a iných položiek
○ komunikácia s rôznymi dodávateľmi materiálov, tovarov a služieb
○ príprava a balenie poštových zásielok a ich zasielanie alebo vyzdvihnutie na pošte
○ finálne spracovanie a kompletizácia celej sprievodnej dokumentácie : napálenie CD nosiča, strihanie, rezanie, viazanie dokumentácie v papierovej forme a jej odovzdanie
○ občasná výpomoc elektrikárovi pri balení el. rozvádzačov alebo el. ovládacích panelov
○ konečná kontrola el. rozvádzačov, el. ovládacích panelov, el. spojovacích skriniek
vzduchových ovládacích panelov a všetkých zariadení a ich následná fotodokumentácia
○ dozeranie, kontrola a fotodokumentácia nakladania zariadení pri expedícii z firmy
○ archivácia elektrodokumentácie, kompletnej fotodokumentácie

Na tejto pozícii si vie klient predstaviť skúseného SŠ, ale i juniornejšieho VŠ.

♦ stabilná a perspektívna firma s dlhoročnou tradíciou
♦ malý kolektív a rodinná atmosféra
♦ neformálne posedenia

Ďakujeme za prejavený záujem všetkým kandidátom, ktorý spĺňajú uvedené kritériá.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvé sa uskutoční s konzultantom personálnej agentúry a druhé priamo u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa od svojho vzniku (1992) zaoberá vývojom a sústavným zdokonaľovaním pásových lisov a ostatných doplňujúcich komponentov liniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo, Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

♦ technicky zdatný kandidát
♦ osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. § 21/§ 22
♦ znalosť práce s MS Office
♦ samostatný a flexibilný kandidát
♦ chuť a záujem pracovať

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Sme tá správna personálna agentúra, pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kapitulská 12
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kňavová
Tel.: +421903437556
E-mail: poslať životopis
ID: 3965982  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac