Elektrotechnik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
dohodou
Od 900 EUR/mesiacFinálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a kvalít jednotlivých uchádzačov. Odmeny sú vyplácané v závislosti od splnenia firemných KPI a kvality a včasnosti odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše hlavné pracovné činnosti budú predovšetkým o spracovaní a dodržaní legislatívnych náležitostí v procese výroby smerom ku zákazníkovi. Je výhodou ak sa viete orientovať v cudzojazyčnej dokumentácii a prekladoch.

Aby ste mali predstavu čo sa od uchádzača na tejto pozícii očakáva:

○ tvorba návodov na obsluhu a údržbu liniek, katalógov a prislúchajúcej sprievodnej dokumentácie
○ vystavovanie Vyhlásení o zhode ES vyrobených zariadení, atestov, certifikátov materiálov
○ úprava elektrovýkresov
○ príprava podkladov pre revízneho technika VTZ
○ tlačenie a osadzovanie štítkov svorkovníc a predných dverí na všetky rozvádzače, ovládacie panely, spojovacie skrinky a pod.
○ označovanie a priradenie pohonov, motorov, frekvenčných meničov, čerpadiel, ventilov, prietokomerov pre konkrétnu lokalitu
○ vypracovanie zoznamu motorov, prevodoviek a frekvenčných meničov konkrétnej lokality
○tlačenie a lepenie štítkov na všetky vyrobené zariadenia,
○ objednávanie motorov, štítkov, el. zdrojov, svoriek, senzorov, tlačív, relé, pätíc na relé, spotrebného materiálu do tlačiarní a iných položiek
○ komunikácia s rôznymi dodávateľmi materiálov, tovarov a služieb
○ príprava a balenie poštových zásielok a ich zasielanie alebo vyzdvihnutie na pošte
○ finálne spracovanie a kompletizácia celej sprievodnej dokumentácie : napálenie CD nosiča, strihanie, rezanie, viazanie dokumentácie v papierovej forme a jej odovzdanie
○ občasná výpomoc elektrikárovi pri balení el. rozvádzačov alebo el. ovládacích panelov
○ konečná kontrola el. rozvádzačov, el. ovládacích panelov, el. spojovacích skriniek
vzduchových ovládacích panelov a všetkých zariadení a ich následná fotodokumentácia
○ dozeranie, kontrola a fotodokumentácia nakladania zariadení pri expedícii z firmy
○ archivácia elektrodokumentácie, kompletnej fotodokumentácie

Na tejto pozícii si vie klient predstaviť skúseného SŠ, ale i juniornejšieho VŠ.

♦ stabilná a perspektívna firma s dlhoročnou tradíciou
♦ malý kolektív a rodinná atmosféra
♦ neformálne posedenia

Ďakujeme za prejavený záujem všetkým kandidátom, ktorý spĺňajú uvedené kritériá.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvé sa uskutoční s konzultantom personálnej agentúry a druhé priamo u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa od svojho vzniku (1992) zaoberá vývojom a sústavným zdokonaľovaním pásových lisov a ostatných doplňujúcich komponentov liniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo, Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

♦ technicky zdatný kandidát
♦ osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. § 21/§ 22
♦ znalosť práce s MS Office
♦ samostatný a flexibilný kandidát
♦ chuť a záujem pracovať

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3965982  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac