Zástupca vedúceho výroby pre významnú slovenskú spoločnosť

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme atraktívnu pracovnú pozíciu ZÁSTUPCA VEDÚCEHO VO VÝROBE PEKÁRENSKÝCH A CUKRÁRENSKÝCH VÝROBKOV.

Našim klientom je významná slovenská potravinárska spoločnosť, ktorá patrí vo svojom obore medzi top spoločnosti na Slovensku. Za 27 rokov od svojho založenia vybudovala renomovanú značku, ktorá denne prináša na trhy Slovenska kvalitné a neustále inovované produkty. Ponúka Vám stabilitu - dopyt po výrobkoch spoločnosti nie je významne ovplyvnený ani v tomto období, kedy klesá kúpyschopnosť obyvateľstva. Spoločnosť rastie, v rámci Slovenska má momentálne 9 výrobných závodov, sídli v Prievidzi. Spoločnosť je súčasťou silného holdingu.

ZÁSTUPCA VEDÚCEHO VÝROBY
dostane výnimočnú príležitosť podieľať sa na efektívnom riadení pekárenskej výroby a spolupracovať s vedením spoločnosti pri vypracovaní a plnení stratégie výroby.
Jeho úlohou bude aj zodpovednosť za riadenie zamestnancov - plánovanie, kontrola, manažovanie dochádzky podriadených a dodržiavanie všetkých predpisov pri práci. Okrem toho, dôležitou súčasťou dennej práce bude aj zabezpečiť materiálovo aj personálne výrobu a objednávky, kontrolovať stav zásob, evidenciu a pohyb surovín a obalov pre pekársku výrobu. Zástupca vedúceho bude zodpovedný za dodržiavanie technologických predpisov, postupov a technických noriem jednotlivých výrobkov, ako aj za kontrolu evidencie vstupov a výstupov výrobne. Reportovať bude vedeniu spoločnosti. V období adaptácie dostane plnú podporu od nadriadeného i od svojich skúsených kolegov.

Práca bude prebiehať v čase od 14:00 do 22:00.

Hľadáme kandidáta, ktorý
• má skúsenosti v obore pekár alebo cukrár
• ocení možnosť sebarealizácie a samostatnosti, vie si sám určiť priority
• ocení možnosť kariérneho rastu
• by rád využil svoju kreativitu
• hľadá priestor na dlhodobé uplatnenie svojich skúseností a ich prehĺbenie
• chce dostať príležitosť v silnej, stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Práca pre renomovanú, silnú a stabilnú spoločnosť
Sociálny program
Zamestnanecké benefity
Príležitosť pre kariérny rast a prehĺbenie skúseností v potravinárskom segmente
Priestor pre kreativitu
Príležitosť stať sa členom tímu
Možnosť odborného vzdelávania
Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je významná slovenská potravinárska spoločnosť, ktorá patrí vo svojom obore medzi top spoločnosti na Slovensku. Za 27 rokov od svojho založenia vybudovala renomovanú značku, ktorá denne prináša na trhy Slovenska kvalitné a neustále inovované produkty. Dopyt po výrobkoch spoločnosti nie je významne ovplyvnený ani v súčasnosti, kedy klesá kúpyschopnosť obyvateľstva. Spoločnosť rastie, v rámci Slovenska má momentálne 9 výrobných závodov, sídli v Prievidzi. Spoločnosť je súčasťou silného holdingu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3907957  Dátum zverejnenia: 3.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac